Quantcast
Channel: vinted.lt Blogas
Viewing all 445 articles
Browse latest View live

Gaminamės kosmetiką namie: veido kaukė bei lūpų balzamas

$
0
0

Kosmetikos gamyba gali pasirodyti sudėtingas, daug resursų ir žinių reikalaujantis procesas. Taip ir yra! Todėl sudėtingas kosmetinių priemonių kombinacijas palikime profesionalams. Jie tiksliai žino, kaip ir kokius ingredientus jungti tarpusavyje, kad pasiektų geriausių rezultatų ir atitiktų aukščiausius kokybės, higienos ir vartotojų iškeltus standatus.

 

Tačiau namie taipogi galime pasigaminti greito naudojimo, nesudėtingų, tačiau puikių produktų. Todėl jei visada norėjote, bet bijojote išmėginti šį raganavimo (oh taip!) procesą, tai kviečiu straipsnį įveikti iki galo.

 

Šiame įraše sužinosite:

 
  •       Dviejų nesudėtingų, tačiau puikių produktų sudėtis bei gamybos eigą;
  •       Kur įsigyti kokybiškų sudėtinių dalių;
  •       Dalyvių atsiliepimus apie rankų darbo kosmetikos priemones;
  •       Vaizdinę medžiagą: proceso ir galutinio rezultato.

 

Rasulo molio kaukė visiems odos tipams

 

Jums reikės:

 
 

Viską sumaišykite mentele. Venkite metalinio indo ir šaukštelio, nes molis, besiliesdamas su metalu, reaguoja ir metalas „silpnina“ molio savybes. Jei įdėsite dumblių ar ožkos pieno miltelių daugiau – nieko baisaus, produktas netaps kenksmingas. Tokią kaukę laikykite sausai. Kas kart gaminant jos įsidėkite į kitą indą ir sumaišykite su hidrolatu/vandeniu/pieneliu. Nerekomenduoju sumaišyti viso kiekio su skysčiu, nes drėgmė skatina bakterijų veisimąsi ir produkto trumpina produkto galiojimo laiką. Kaukę ant veido palaikykite apie 10minučių. Neleiskite kaukei išdžiūti, drėkinkite vandeniu ar hidrolatu. Džiūdama kaukė traukia ir sausina odą, o drėkinamas rasulo molis su vandeniu neša mineralus į gilesnius odos sluoksnius. Kaukėje nėra vandens, todėl jos konservuoti nereikia. Kaukė galioja tiek, kiek nurodyta ant atskirų sudėtinių dalių – gali galioti ir metus, ir ilgiau. Sausi produktai įprastai galioja gerokai ilgiau nei tie, kuriuose yra skysčių. Pats paprasčiausias šių dirbtuvių produktas bet neabejotinai labiausiai patikęs ir palikęs puikų įspūdį.

Merginos apie jį atsiliepė:

 

Tautvilė: Kaukė tiko mano veido odai, kuri yra sausa, bet vietomis su išsiplėtusiomis poromis. Maloni kaukė, oda tapo skaistesnė ir išvalė poras, o oda neparaudo.

Gabrielė: Veido kaukė mane džiugina savo skalsumu, vienam kartui užtenka sumaišyti porą šaukštelių, panašu, kad man jos užteks ilgam. Veido oda, tik nuėmus kaukę, labai švelni, ir atrodo skaistesnė, šviesesnė. Deja, mano oda yra sausa, tai nuėmus kaukę, tenka greitai teptis drėkinantį kremą, nes odą pradeda šiek tiek tempti. 

Justina: Kaukė puikių puikiausia! Naudočiau amžinybę ir kelionėse, ir namuose. Lengvai paruošiama, lengvai nuplaunama ir mano sausai veido odai labai patinka.

 

Kaukės savybės:

 

Rasulo molyje gausu mineralų bei jis tinkamas visiems odos tipams. Tai universaliausias molis, kuris ne tik valo užsikimšusias poras, tačiau ir prisotina odą mineralais. Ožkos pieno milteliai turtingi kalciu, fosforu, natriu, kaliu, magniu, vitaminais A, B, C, D, E, B1, B2, B2 ir B12, panteono rūgštimi. Ožkų pienas efektyviai padeda ląstelėms regeneruotis, giliai jas drėkina. Šie milteliai tinka jautriai odai, naikina laisvuosius radikalus. Dumblių milteliai ypatingai mėgstami brandžios odos priežiūros priemonėse dėl gebėjimo atkurti odos tonusą, elastingumą, stimuliuoti kolageno sintezę, detoksikuoti ir valyti. Dumbliuose gausu mikroelementų (I, Fe, Zn, Cu, Mn, Co, Cr) ir makroelementų (Na, K, O, S). Todėl šios trys medžiagos pasirinktos neatsitiktinai – kaukė valo, pripildo odą mineralais, kovoja su ankstyvu senėjimu, lepina vitaminais, mineralais ir mikro bei makro elementais, glotnina bei ramina.

 

 
 

Lūpų balzamas su spalva

 

Nors lūpų balzamą gaminti mintis kilo kone pati pirma, tačiau pradinė sugalvota idėja kiek skyrėsi nuo to, ką pagaminome. Proceso metu pagalvojome, kad balzamo norėtųsi žaismingesnio. Todėl gamybos proceso metu įmaišėme ekologiškų lūpų dažų, kurie nudažė balzamą iš pirmo žvilgsnio ryškia rožine spalva. Tačiau ant lūpų jis suteikia švelnų perlamutrinį atspalvį ir nėra toks ryškus, koks pakuotėje. Lūpų dažų spalvą galite pasirinkti pagal savo skonį, arba jo visai nedėti.

 

Vienai tūbelei balzamo reikės (6ml):

 

Jūsų mėgstamų lūpų dažų – pagal poreikį

 

Į puodą su vandeniu įstatykite mažesnį įndą, į kurį sudėkite visas sudėtines dalis išskyrus eterinį aliejų. Kaitinkite viską ant silpnos ugnies, kol ištirps kieti aliejai (mūsų atveju kakavos sviestas) bei bičių vaškas. Kai viskas ištirps, išjunkite ugnį bei įlašinkite lašelį eterinio aliejaus. Tuomet viską supilkite į tūbelę. Saugiai pastatykite, kol lūpų balzamas sustings. Rekomenduoju jo nejudinti per naktį, o kitą dieną jau mėgautis.

Lūpų balzamo gamyba be galo paprasta! Todėl tikriausiai ne viena iš jūsų per žiemos šventes esate gavusi rankų darbo lūpų balzamą. Jį pagaminti lengva, o rezultatas dažniausiai būna labai geras. Mes naudojome recepte paminėtas sudėtines dalis, tačiau jas galima varijuoti ir rinktis pagal tai, ko norite: kvapą, konsistenciją, savybes. Mūsų priemonė būtų buvusi bekvapė, tačiau merginos rinkosi vėsinantį pipirmėčių eterinį aliejų. Užteko vos kelių lašų, o pakvipo ir priemonė, ir visa virtuvė.

Merginos apie jį atsiliepė:

 

Tautvilė: Labai geras – kietas, bet užtepus ant odos iš karto tirpsta, lūpos suminkštėjo jau po pirmo tepimo. Tiesą pasakius, kai gavau balzamą, mano rankos buvo sudirgusios ir išsausėjusios, todėl jį tepiau ir ant rankų. Efektas matėsi iš karto.  

Justina: Džiaugiuosi atradusi tokią strūkturą, kurios visada norėjau: švelnu, drėkina, blizga.

 

Kosmetikos dirbtuvės nebūtų buvusios tokios puikios be mano šauniųjų pagalbininkių raganaičių bei žinoma be aromanatural.lt komandos dovanų.

Pilną straipsnį rasite http://veidrodeli.blogspot.lt/.

Linkėjimai, Modesta


Go NUDE! arba kasdienis makiažas

$
0
0

Raudonos lūpos, dūminis akių makiažas, ryškus veido kontūravimas yra labai gražu vakarėlio bei pasimatymo metu ir tuo pačiu prastas pasirinkimas kasdieniam įvaizdžiui. Kiekvienai dienai į mokyklą, universitetą ar darbą mūsų komanda siūlo rinktis gaivų ir vis labiau populiarėjantį NUDE makiažą, su kuriuo paprasta išryškinti natūralų grožį. 

nude makiazas

Pudra.  Atsisakykite odą apsunkinančios kreminės pudros bei riebaus toninio kremo. Juos pakeiskite mineraline pudra, kuri atrodys natūraliau ir tiks net riebiai veido odai, nekimš porų, suteiks nepakartojamą išvaizdą.

Patarimas: Rinkitės birią, o ne kompaktinę pudrą. Kompaktinės pudros įmanoma padauginti – užsitepti daugybę sluoksnių, nes dalelės limpa viena prie kitos. O štai birios pudros pavyks užsitepti tik vieną sluoksnį, taigi nepadauginsite, negrės “kaukės” efektas.

mineraline-pudra

Antakiai.  Dideli, stori antakiai dabar itin madingi, tačiau juos ryškindamos taip pat nepersistenkite – rinkitės keliais tonais už Jūsų plaukus tamsesnius antakių šešėlius ar pieštuką. Jeigu nerandate tos idealios spalvos, vadovaukitės puikia taisykle – priemonių spalva turėtų būti tarp Jūsų natūralios antakių spalvos ir dviem tonais tamsesnės spalvos.

Patarimas: Daug dėmesio skirkite antakio formai. Antakio pabaiga gali būti toje pat horizontalioje linijoje su pradžia, tačiau ne žemiau. Jei bus žemiau, žvilgsnis atrodys liūdnas.

antakiai-nude

Akys.  Akių vokus tepkite šviesiais smėlio arba kreminės spalvos šešėliais, o išorinius kampučius paryškinkite kiek tamsesniu rudu tonu. Akių blakstienas paryškinkite tušu.

Patarimas: Kasdieniam makiažui kurti rinkitės matinius šešėlius. Yra specialios paletės, sukomplektuotos būtent nude makiažui. Blizgias spalvas galite panaudoti nebent prie vidinio akies kampelio, šviežumo efektui sukurti.

matiniu-seseliu-palete

Lūpos.  Lūpas ryškinkite persikiniais, kūno spalvos ar švelnios rožinės spalvos lūpų dažais. Galite rinktis ir lūpų blizgesius, kurie ne tik suteiks spalvą, bet ir blizgesį vienu metu.

Patarimas: jei lūpų būklė nėra ideali, rinkitės lūpų blizgesius arba lūpų dažus, kurie turi šiek tiek blizgiųjų dalelių. Dažnai matiniai lūpų dažai gali išryškinti suskilinėjimus. 

lupu dazai

Daugiau straipsnių rasite tinklaraštyje - grožio enciklopedijoje  www.beautyprint.lt

Kaip išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą?

$
0
0

Sveikos,

Visos žengiame tą nedrąsų žingsnį kosmetikos link ir net nežinome, ką pasigriebti, ką naudoti ir apskirtai ko reikia.

Šį kart kalbėsiu apie makiažo pagrindus kuriuos reiktų pasirinkti ar atkreipti dėmesį turint vienokią ar kitokią veido odą.

Kreminis makiažo pagrindas - tinka normaliai, mišriai ir sausai odai. Pasižymi stirpiu maskavimu. Rekomenduojamas toms, kurios turi gan didelius odos spalvos netolygumus, daug raudonio, šviesių ar tamsių dėmių. Žinoma reikia skaityti kas parašyta ant pakuotės, kad pasičiupti sau tinkamą pagrindą. Tokio pobūdžio pagrindai gali kimšti poras.

Skystas makiažo pagrindas - dažniausiai ir lengviausiai randamas parduotuvėse. Tinka visiems odos

tipams, bet rekomenduojamas turinčioms sausą arba brandžią odą. Maskavimas lengvas - vidutinis. Jeigu jūsų oda mišri arba riebi, ant pakuotės ieškokite Oil-Free užrašo. Šis užrašas reikia, kad priemonė be aliejaus, todėl odos "neriebins" dienai einant.

Kompaktinė pudra - skirta riebios odos turėtojoms. Bet visoms taisyklėms yra išimčių, yra kompaktinių pudrų skirtų ir sausai odai. Priklausomai nuo pudros, galimas maskavimas nuo lengvo iki stipraus. Labai patogu įsidėti į rankinę ir kai prireikia papudruoti vietas, kurios pradeda blizgėti. Labai patogi keliavimui.

Biri mineralinė pudra - visiems odos tipams išskyrus, riebiai į ankę linkusiai odai. Tai reiškia, kad jeigu jūsų oda mišri/riebi tačiau nelinkusi į ankę tokią pudrą galite naudoti. Labai prieštaringas pastebėjimas, nes  ši pudra yra labai panaši į kompaktinę, o kompaktinė pudra būtent ir rekomenduojama riebios odos savininkems, tai kaip čia vis dėl to yra? Atsakymas labai paprastas - tokios odos savininkės  gali naudoti, tik didelė tikimybė, kad pudros spalva būdama ant veido keisis, dėl esančių natūralių pigmentinės pigmentų ...  Maskavimas nuo lengvo iki stipraus.

Kokio stiprumo maskavimą pasirinkti?

Lengvas ir vidutinis maskavimas skirtas moterims ir merginoms turinčioms labai nedaug odos splavos netolygumų, pvz, spuogelius galima lengvai užmaskuoti su maskuokliu ir tokių maskauojamų vietų yra nedaug.

Stiprus maskavims skirtas, toms kurios turi didelius plotus, kuriuos nori paslėpti.

P.s. Jeigu parduotuvėje radote sau patinkantį pagrindą, paprašykite jo meginėlio ir taip galėsite tikrai išsiaiškinti ar pagrindas jums tinka ir patinka.

Daugiau įrašu galite rasti http://pasipudruoknosyte.blogspot.lt/

Čia apžvelgiau įvarius ilgai išliekančius makiažo pagrindus http://pasipudruoknosyte.blogspot.lt/2015/05/savaite-su-ilgai-isliekanciais-makiazo.html

Šį kartą tokia nedidelė pamokėlė,

Pudrinukė

Lengvų šukuosenų idėjos į darbą ar mokyklą

$
0
0

Jeigu pradėjote svarstyti, galbūt nusikirpti ar nusidažyti plaukus, nes norisi pokyčių veidrodyje, pirmiausia vertėtų išmėginti eksperimentus su įvaizdžiais. Štai keletas šukuosenų idėjų, kurias lengvai susikursite darbo dienos rytą, kuomet kiekviena minutė yra svarbi :)

Lauren Conrad demonstruoja, kaip greitai ir paprastai susipinti šoninę kasą:

O Gražina iš Youtube.com kanalo "Grožis ir Stilius" siūlo štai taip sugudrauti ir pasidaryti optiškai ilgesnę "arklio uodegą":

Jeigu išmėginsite, pasidalinkite komentaruose, ar lengvai pavyko!

* Visos nuotraukos iš www.pinterest.com

Daugiau patarimų grožiui, kosmetikos apžvalgų rasite www.groziogurmane.lt.

Linkėjimai, Modesta

5 makiažo idėjos Helovinui

$
0
0

Nors Helovino šventės idėja atkeliavo iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kur ji švenčiama gana audringai, tačiau šios temos vakarėliai tapo populiarūs ir Lietuvoje. Tad jeigu esate viena iš tų, kuri šiais metais dalyvaus Helovino vakarėlyje, jums neabejotinai prireiks idėjų, kuo gi pavirsti vienai nakčiai. Štai keletas makiažų, kurie, mano akimis, yra ne per kraupūs bei nereikalaujantys grimerės diplomo.

ILIUZIJA

Šį makiažą atlikus kuopščiai, sukuriamas neįtikėtinas iliuzijos efektas. Tik pasižiūrėkit!

COMIC/POP ART

Vieną šventę tokiu makiažu puošiausi pati. Nėra sudėtinga, tačiau užtrunka. Rekomenduoju, neliksit nepastebėta! Plaukų nedažiau, turėjau geltoną peruka. Raudoniems taškeliams naudojau raudoną lūpų pieštuką.

SUDAUŽYTA LĖLĖ

Mergaitiškas įvaizdis, kuris nėra ypatingai gąsdinantis, tačiau vis tiek jausitės pasiruošusi temai.

GĖLĖTA KAUKOLĖ

Šis itin moteriškas Helovino makiažas įtraukia net puošimąsi gėlėmis. Tikrai pataiko į temą, tačiau leidžia išlikti moteriškai.

RYŠKŪS LĘŠIAI

Galbūt užtektų pasirūpinti įspūdingais , ryškiais akių spalvą keičiančiais lęšiais ir jūsų įvaizdis bus paruoštas.

Nuotrauka

Pasidalinkite komentaruose, ar švenčiate Heloviną? Koks jūsų mėgstamiausias įvaizdis šiai šventei?

Daugiau įrašų www.groziogurmane.lt

Linkėjimai,

Modesta

Spalvų diktatas: Ruduo / Žiema ‘15

$
0
0

Ruduo – mados industrijos darbymečio zenitas. Rugsėjo mėnesio amerikietiškosios stiliaus biblijos Vogue storis (perkamumo rodikliai irgi!) padvigubėja. Žinomiausi mados namai ir dizaineriai tarsi konvejeriu pristato rudens-žiemos kolekcijas. Neatsilieka ir masinei rinkai skirtos aprangos gamintojai. Net ir patys mažiausi kūrėjai, kurių podiumas, dizaino namai bei klientų ateljė apsiriboja Facebook puslapiu, pristato specialiai šaltajam sezonui paruoštus gaminius.

Pradėjus gelsti pirmiesiems medžių lapams kiekvienas nors kiek besidomintis tendencijų kaita sužino ne tik ką mausis, ausis ar vilksis šaltojo sezono metu, bet ir kokį grožio suvokimą privalės įkūnyti. Ir šis stiliaus verdiktas galios artimiausius 6 mėnesius. Visgi, mados pasaulio dievai tegali pasiūlyti tiek...nedaug. Šiek tiek pakoreguoti įprastinių drabužių siluetai, vėstančių orų pasufleruoti audiniai ir padorumo ribose įkalinta naujos kolekcijos koncepcija. Nuo radikalių eksperimentų mados grandus sulaiko ne tik įsipareigojimai savų mados namų įvaizdžiui bei klientams ar komerciškai sėkmingų tendencijų paisymas, bet ir kardinalių pokyčių madoje poreikio nebuvimas. Paprasčiau tariant, netaisyk to, kas nesugedę.

Bet visuomet yra nors vienas bet. Rudens-žiemos kolekcijos taip pat turi vieną laisvą kintamąjį, kuriuo stiliaus guru gali manipuliuoti kaip užsigeidę. Ši pažadėtoji dizainerių žemė – spalvinė paletė. Atrodytų, čia mados kūrėjai, kad ir kokio dydžio ar svarbos jie bebūtų, gali laisvais lieti trykštantį kūrybiškumą ir siautėti kone nevaržomai. Bet (juk įspėjau :D)...nėra viskas taip paprasta. Mados pasaulio šešėlyje tūno galinga jėga, nematomomis marionečių virvelėmis galinti nesunkiai timptelėti tiek aukštosios, tiek masinės mados kūrėjų rankas. Susipažinkite – tai Pantone spalvų korporacija.

Taip, ta Pantone. Ta, kurios pavadinimas iškart sužadino dažų kvapo ir remonto prisiminimus. Pasaulinė spalvų milžinė, prieš pusę šimtmečio dizaino pasaulyje sukėlusi perversmą sukūrusi itin tikslią spalvų žymėjimo bei derinimo sistemą. Į mados industriją ši kompanija įžengė palengva.  Iš pradžių buvusi tik silpnas spalvinių prognozių balselis, šiandien Pantone naujausias tendencijas transliuoja megafonu. Teorinės prielaidos palengva virto nenuginčijamos svarbos įžvalgomis mados industrijoje, į kurias atsižvelgia ne tik tekstilės ar dizaino įmonės, bet ir pasaulinio garso apdarų bei aksesuarų gamintojai. Pantone neabejotinai griežia pirmuoju smuiku sudarant sezono spalvines paletes bei retkarčiais į masių akiratį grąžina nepraktiškas ar natūralaus populiarumo neturinčias spalvas. Netgi palengva keičia jų reikšmes! Turbūt ne vienam mados entuziastui yra kilęs klausimas, kodėl Europos rinkai, kurioje dauguma madistų pasižymi šviesiu gymiu, periodiškai brukamos neoninės spalvos, o kone globaliai gedulą anksčiau simbolizavusi juoda dabar siejama su seksualumu ir šiuolaikiškumu? Jei už besikeičiančio vyro visuomet galima ieškoti moters, tai prie permainų spalvų pasaulyje daugiau ar mažiau nagus bus prikišusi Pantone. Ir priešingai nei subtili dama, spalvų milžinė savo įtakos bei galios net nebando slėpti. Ši korporacija ne tik tvirta ranka reguliuoja sezonines spalvų kaitas, bet nuo 2000-ųjų metų paskelbia „metų spalvą“, apibrėžiančią globalias estetikos nuotaikas. Spėlioti ar mados guru gali leisti sau ignoruoti tokio masto sprendimus, turbūt, net neverta.

Šių metų rudens-žiemos spalvų įstatymus Pantone jau paskelbė. Ar bandysite priešintis?

Daugiau įdomybių Facebook puslapyje! 

7 mitai apie plaukų priežiūrą

$
0
0

 

Mes kone kasdien susiduriame su mitais. Ne su tais, kuriuose pasakojama apie milžinus ir drakonus, tačiau su tais, kuriais apipintos pačios įvairiausios kasdienės temos. Dažnai jie draudžia, kartais paskatina kažko imtis. Kartais grasina, o kartais padrąsina. Kartais mes jais tikime, o kartais ne. Profesionali kirpėja - stilistė Laura Baronaitė, turinti virš 15 metų patirties plaukų priežiūros sferoje, pati besidominti natūraliais plaukų puoselėjimo būdais, sutiko paneigti arba patvirtinti7 ypatingai įsišaknijusius mitus apie plaukų priežiūrą. Man asmeniškai teko patirti, ką reiškia sėdėti Lauros valioje ir mėgautis tiek rezultatų, tiek maloniu pokalbiu. Jeigu ir jums kartais sunku susigaudyti, kur tiesa, o kur mitas, tai šis įrašas bus neabejotinai labai įdomus!

Mitas nr. 1: Plaukų ilgis yra užprogramuotas.

Plaukų ilgis nulemtas genų. Plauko gyvavimas turi 3 etapus; aktyvų augimą (3-10metų), miego etapą ( 2-3 mėnesiai) ir plauko išslinkimą. Per mėnesį plaukai paauga 1-2.5cm. Vasarą auga greičiau nei žiemą. Taigi, žmonės, kurių plauko amžius yra tik 3 metai, turi galimybę užsiauginti 36 - 90cm ilgio plaukus. Norint, kad ir žiemos metu plaukai augtų intensyviai, reikia aktyvinti galvos odos kraujotaką (pvz. kavos tirščių pilingas, šaldančio poveikio šampūnai su mėtomis).

Mitas nr. 2: Norint užsiauginti ilgus plaukus, reikia juos kirpti kas 2-3 mėnesius.

Plaukai auga ne galuose, o iš šaknų, tad kirpimas nieko neduoda, tik sutrumpina ilgį :) Kirpti galus reikia tada, kai jie pradeda šakotis. Norint užsiauginti ilgus plaukus reikia stengtis jų nepažeisti prastomis gumutėmis ar segtukais, džiovintuvo ir ypač žnyplių karščiu. Vėlgi reikia aktyvinti galvos odos kraujotaką - tuo tikslu nuo seno buvo patariama prieš miegą 100k. perbraukti šepečiu per plaukus. Dviguba nauda- suaktyvėja kraujotaka ir riebalinės medžiagos nuo šaknų paskirstomos per visą plauką. Šiais laikais galime pasinaudoti augaliniais aliejukais.

Mitas nr. 3: Kondicionieriaus reikia vengti, jeigu mano plaukai yra riebūs.

Pagrindinė taisyklė: Šampūnas skirtas galvos odai, o kondicionierius - plaukui. Nebūna riebių plaukų. Būna riebi oda dėl per daug aktyvaus riebalinių liaukų darbo (ypač paauglystėje). Riebalinių liaukų aktyvumą nulemia hormonai. Jei Jums galvą norisi plauti kasdien arba net 2k. per dieną, reikia ieškoti gydomojo šampūno, reguliuojančio riebalinių liaukų aktyvumą. Nepirkite šampūno riebiai odai prekybos centre - jis pagamintas su agresyviomis valančiomis (sausinančiomis) medžiagomis. Po tokio šampūno riebalinės liaukos "galvoja": pagaminom tiek riebalų ir nebėra, teks dirbti sunkiau ir rytoj pagaminti dvigubai... Užburtas ratas.

Kondicionierių tepame ant plaukų tik nuo plauko vidurio iki galiukų. Kondicionierius reikalingas beveik visoms ilgakasėms, dažančioms ir, juo labiau, šviesinančioms plaukus. Jei po šampūno pirštai plaukuose užstringa, o ne lengvai praslysta, naudokite kondicionierių.

Mitas nr. 4: Galvos plovimas palenkus ją į priekį gali paskatinti plaukų augimą.

Juokingas mitas. Jei plaukų augimą skatina kraujotaka, intensyviau aprūpindama plaukų svogūnėlius deguonimi ir maisto medžiagom, tai pasilenkus  kraujas tikrai suteka į galvą, bet tos 5 min. vargu ar ką naudingo duoda. Bijau, kad labiau pakenkiate savo nugarai, nei padedate plaukams augti.

Mitas nr. 5: Šlapių plaukų šukuoti negalima.

Šlapias plaukas yra suminkštėjęs ir tikrai labai pažeidžiamas. Geriau išsišukuoti prieš plovimą ir po to, kai gerokai pradžiovinsite. Nebent turite specialų šepetį šlapių plaukų šukavimui.

Mitas nr. 6: Aliejaus plaukų kaukės netinka riebiems plaukams.

Vėlgi, riebių plaukų nėra. Aliejai neriebina nei plaukų, nei odos. Jie uždaro ir palaiko natūralią drėgmę. Plaukai, kaip ir visas mūsų kūnas, sudarytas iš ~ 85% vandens. Jei parduotuvėje abejojate kokį šampūną, kondicionierių ar kūno kremą rinktis - pirkite drėkinantį - niekada neapsiriksite.

Mitas nr. 7: Garbanotų plaukų priežiūra niekuo nesiskiria nuo tiesių plaukų.

Garbanoti plaukai yra garbanoti, nes juose mažiau vandens. Garbanoms itin tinkami drėkinantys produktai. Vienintelis skirtumas - garbanotų plaukų niekada nereikia šukuoti, tik prieš trinkimą. Labai labai patartina nenaudoti džiovintuvo, o leisti išdžiūti patiems, truputi pagniaužant rankomis.

Kai kurie mitai taip paplitę, kad galbūt sunku patikėti, jog specialistas pataria kitaip nei mes esame įpratę. Tačiau, manau, verta pasitikėti ir prižiūrėti plaukus taip, kaip pataria savo srities profesionalė. Kokia jūsų nuomonė apie šiuos mitus? 

Daugiau įrašų www.groziogurmane.lt :)

Physicians formula - "WarmNude" veido paletė kosmetika jautriai odai II dalis

$
0
0

Sveikos,

Pirmąjame įraše papsakojau šio brando istoriją. Įrašą rasite čia. O dabar nieko nelaukusi apie multi priemonę "Warm nude".

 "Warm Nude"

Kaina apie 12

Skaitalai, iššviesintojas, bronzatas ir šešėliai, žodžiu viskas viename. Spalva "Warm Nude"- 12 Mažų kvadratėlių suskirstytų po 4 eilutes. Visos spalvos LABAI pigmentuotos ir LABAI malonios tekstūros(švelnūs beveik kremiški), reikia dažytis su "lengva" ranka, nes labai lengva padauginti. Spalvos turi metalinį atspalvį, todėl puikiai tinka šaltuoju metu, nors aš pati naudoju kiaurus metus:)Beje metalo atspalviai šį rudenį - žiemą madoje.

 

Taigi pirmoji eilutė turėtų būti skirta kaip iššviesintojas. Beje sumaišius pirmają eilutę gaunama spalva labai panaši į TheBALM Mary-Lou Manazer. 

 

 

Antroji skirta naudoti kaip skaistalus. Trys skirtingos rožinės, nuo šviesiausios iki ryškiausios. Kartais šią eilutę naudoju ir kaip iššviesintoją.

 

 

Trečią ir ketvirtą eilutę pataria naudoti kaip bronzerį. Rudenį labai gražiai atrodo naudojant kaip šešėlius, turi tokį nukritusių auksinių lapų atspalvį.

 (trečia eilutė)

 

(ketvirta eilutė)

Pakuotė

Atsidaro iš dvieų pusių, vienoje dažai, kitoje šepetėliai ir informacija su pasiūlymais kaip galima naudoti. Ateina su NAUDOJAMAIS šepetėliais ir pakankamai dideliu veidrodžiu norint pasidažyti.

Verdiktas

Man ji patinka, nes galima pasidažyti visą veidą, žinoma turi būti nuotaika blizgėjimui. Šauni priemonė, toms kurioms patinka blizgučiai :D. Matinių spalvų gerbėjoms geriau ieškoti ko nors kito...

***

Pudrinukė


Blogas http://pasipudruoknosyte.blogspot.lt/


Youtube grožio guru: apgaudinėja tave nuo 2009

$
0
0

Juokaujama, kad veido kontūravimas ir balinamoji dantų pasta tapo revoliucijų grožio industrijoje pabaiga. Ooo, kaip klydo šio anekdoto kūrėjai! Bene didžiausias perversmas įvyko vos prieš keletą metų ir perspjovė anuos abu šimteriopai: kalbu, žinoma, apie Youtube  grožio bendruomenės susikūrimą.

 Vos per gerą penkmetį video tinklaraštininkų (toliau – vlogerių) čiauškančių grožio, kosmetikos bei stiliaus temomis šiame socialiniame tinkle užderėjo daugiau nei grybų po gero lietaus. Kažkada ironiškai lepteltas „grožio guru“ epitetas dabar virto garbingu titulu bei daugybės vlogerių siekiamybe. Užsukę į Youtube socialinį tinklą rastumėte virš 180 tūkstančių grožio guru ir 1.8 milijonus jų video, kurie jau buvo peržiūrėti 45 bilijonus kartų. Nenustebinsiu: Youtube – pats populiariausias grožio informacijos šaltinis!

Visgi, čia cirkuliuojanti informacija – kiek kitokia nei įprasta. Realūs žmonės dalinasi realia patirtimi apie tikrąjį tušo, „suteiksiančio blakstienoms 5 kartus daugiau apimties“ efektyvumą. Grožio guru daugeliui tapo ne tik svarbiu patarėju renkantis ar sužinant karščiausias naujienas, bet neretai ir paskelbia galutinį „pirkti ar nepirkti?“ verdiktą. Na, o kai tarp internetinių visažo meistrų ir akimis bei ausimis klapsinčios auditorijos užsimezgė abipusis pasitikėjimo ryšys... į Youtube atkeliavo užsakomoji reklama.

Dusti, pavidole?

Kad nelabai. Tikrai nesu nusiteikusi nei prieš reklamą, nei prieš iš reklamos užsidirbančius vlogerius. Būčiau dvigubas hipokritas – juk pati pildau savo tinklaraščio puslapius, o eilinį rytą skubu atsisėsti prie darbo stalo reklamos agentūroje :) Užsakomoji reklama virtualiems grožio guru gali atnešti solidžias pajamas bei neįkainojamą galimybę savo laiką paskirti pačiai mėgstamiausiai veiklai, bet atima galimybę būti nuoširdžiam su žiūrovais. Problemą įžvelgiu tik vieną: kai pinigų poreikis priverčia reklamą nuslėpti.

Meluoja ir neraudonuoja

Youtube užsakomoji reklama – tai video, už kurio sukūrimą užsakovai vlogeriui sumoka sutartą sumą ir įgyja teisę redaguoti bei cenzūruoti patį grožio guru. Užsakomosios reklamos nereikėtų maišyti su kita grožio guru ir kosmetikos kampanijų bendravimo praktika: nemokamai atsiųstais produktais. Tai – šios industrijos standartas. Šiuo atveju video kūrėjui niekas nedraudžia būti atviram bei sąžiningam (na, o jei bando drausti, guru gali nesunkiai nusimuilinti). Užsakyto video atveju viskas primityviau: kas moka, pagal tą ir muzika groja. Užsakovai grožio guru atsirenka priekabiai: ne mažiau 10 000 Youtube kanalo prenumeratorių, bent 1 000 video peržiūrų per dieną ir jokių provokuojančių pasimaivymų prieš kamerą! Bet atitikę iškeltus kriterijus gali krykštauti iš laimės: dabar jie ne tik bus aprūpinti nemokamais produktais, bet ir sulauks piniginio atlygio už patį video sukūrimą!

Senas priežodis moko, kad skaičiuoti svetimų pinigų nedera. Drįsčiau senolių išmintį papildyti: skaičiuoti svetimų skatikų nedera, nebent jie į tą kišenę nubyrėjo tavo dėka. Mielosios! Jei esate aktyvios Youtube makiažo pamokų žiūrovės, galiu užtikrinti, jog dosniai patarimus dalinančioms vlogerėms atlyginimus uždirbote jūs! Rafinuotas melas Youtube ekrane, pasirodo, yra nepigi prekė.

Smalsu, kiek gi už jį galima tikėtis? Man irgi buvo įdomu :) Pasirodo, jog gana kuklų žiūrovų ratą turinčių vlogerių atlygis siekia apie 50 dolerių, o tos, kurių klausosi šimtai tūkstančių, už reklaminį įrašą nesibodi paprašyti ir 10 000 dolerių. Vieša paslaptis, jog bene garsiausia Youtube grožio guru Michelle Phan savo banko sąskaitą kasmet papildo 5 milijonais dolerių. Taip, perskaitėte teisingai. Meleonais.

O ko gi už pažertus pinigus tikimasi iš internetinių grožio ekspertų? Paklusnumo ir gebėjimo reklamą pateikti kuo natūraliau, o idealiu atveju – visai paslėpti. Visgi, Youtube taisyklės griežtai įsako vlogeriamsįspėti žiūrovus, jei ekrane mirgantis video yra užsakyta reklama. Netgi įžūliai reikalauja, kad būtų įvardintas užsakovas! Bet juk dosnią ranką ištiesusiai kosmetikos kampanijai tai mažų mažiausiai – nenaudinga. Tačiau Youtube naudojimo taisyklės, kaip ir visi geri įstatymų rinkiniai, turi spragų. Pasirodo, jog Youtube atstovai pamiršo (tyčia ar netyčia – šįkart nesigilinsime) įvardinti, ar apie video rėmėjus reikia pasakyti pačiame video. Pasigilinus paaiškėja, kad galima apsieiti šį faktą nurodžius komentarų skiltyje. Tyliai skaičiuojate, kiek žiūrovų atidžiai perskaito tą litaniją? Teisingai – beveik niekas.

Melagis melavo, per tiltą važiavo...

Užsakomoji reklama grožio guru atneša galimybę mėgstamą veiklą paversti karjera, o grožio produktų gamintojams leidžia savo produktus parodyti visai kitoje šviesoje. Abipusė nauda! Argi yra čia kas blogo? Tikrai taip. Kenčia kiekvienu vlogeriųžodžiu aklai pasitikintys žiūrovai... ir iki širdies gelmių sąžiningi grožio guru. Pastariesiems užsakomosios reklamos apgavystės kanda netgi skaudžiau! Nupirktomis grožio guru sapalionėmis patikėję žiūrovai blogiausiu atveju įsigys prastą prekę. Nusivylimas, aišku, didėja kartu su produkto kaina, bet c’est la vie. Netikęs produktas bus nutėkštas į šiukšliadėžę, o ereziją paskleidęs grožio guru – išjungtas visiems laikams. Tačiau apgauto žiūrovo nuoskauda neišgaruoja vos paspaudus mygtuką „unsubscribe“. Maga šį mygtuką paspausti ne tik apgaviko kanale, bet ir dar kitame, ir dar, ir dar... Juk visi tie grožio guru tokie, ar ne? Tikrai ne. Juk pirmieji apie užsakomąją reklamą bei auditorijos maustymą prakalbo patys Youtube vlogeriai! Na, tiksliau, to maustymo nepraktikuojantys. Būtent sąžiningieji guru dėl melo liūne įklimpusių kolegų ėmė prarasti ne tik auditoriją, bet ir pagarbą. Turbūt jau supratote: Youtube grožio guru sėkmė grįsta ne sukurtų video kiekiu ar jų peržiūrų skaičiumi – ją nulemia auditorijos tikėjimas pačiu tinklaraštininku. Trumpiau tariant, meluosi – toli nevažiuosi.

Tai apgaudinėja ar ne?

O kas čia žino. Visgi, yra keletas ženklų, jog grožio guru kabina makaronus:

  • Reklaminiai video pasirodo periodiškai.
  • Reklaminių video yra žymiai daugiau nei sukurtų nuoširdžiai.
  • Viename makiažo pamokos video naudojama per daug produktų (suprantu, kad menkai nusimanančiam gali būti sunku atskirti, bet rupūs miltai, 5 paakių maskuoklių vienu metu nereikia niekam!)
  • Video komentaro skiltyje parašoma konkreti nuoroda, kuria galima įsigyti ar gauti nuolaidą paminėtiems produktams. O vlogeris būtinai  priduria, kad pirktumėte tik per ją!
  • Grožio guru sukurtuose video nuolat minimos tų pačių gamintojų prekės.
  • Vlogeris apžvelgia jam neaktualius ir nereikalingusgaminius (natūraliai angeliško lygumo odą turintis grožio guru vargiai gali patarti, kuris aknės gydymui skirtas kremas – veiksmingiausias).
  • Tas pats produktas vienu metu įtraukiamas į daugybės grožio guru video.
  • Po tam tikro laiko vlogerio nuomonė apie kosmetikos produktą ar gamintoją drastiškai pasikeičia į blogąją pusę.

Daugiau įdomybių Facebook puslapyje!

Kalėdinių dovanų TOP 10

$
0
0

Ne už kalnų – kalėdinių dovanų karštinė, tad netrukus visi lyg išprotėję lakstys po parduotuves ir ieškos nupirkti kažką ypatingo – dovanų, kurios nustebintų, nudžiugintų mylimą žmogų. Artėjančiai kalėdinei įtampai sušvelninti siūlome išeitį – peržvelgti sudarytą populiariausių kalėdinių idėjų dešimtuką. Tai sąrašas tų grožio prekių, kurios dailiosios lyties atstovių itin mėgiamos vėsiuoju metų laiku. Tikrai neprašausite pro šalį ir nudžiuginsite kiekvieną šv. Kalėdoms išrinkę dovaną  (-ų) iš metų perkamiausių grožio priemonių dešimtuko! 

kaledu top 10

Taigi pradedame…

1. Nemanykite, kad dailiajai lyčiai rūpi tik veido ir kūno oda. Ne mažiau dėmesio ji skiria ir lūpoms. Švelnios, gražiai rausvos ir nešerpetojančios lūpos – kiekvienos moters siekiamybė, tad  lūpų balzamas– būtinas atributas moters kosmetinėje. Siūlome įsigyti aukščiausios kokybės, žavaus dizaino ir visame pasaulyje vertinamų Carmex ir  EOS lūpų balzamų. Jų sudėtyje nėra  jokių parabenų !

eos

Carmex  balzamai – tikras išsigelbėjimas sausoms, šerpetojančioms ir žaizdelių turinčioms lūpoms, o itin subtilaus dizaino ir įvairių kvapų  EOS balzamai džiugins savo savininkių lūpas ilgai išliekančiu drėkinamuoju efektu, vitaminu E, simondsijų aliejumi. Kalėdiniai padėkos bučiniai bus išties nepamirštami…

2.Įspūdingi plaukai – ne tik kokybiškų šampūnų, kondicionierių, balzamų, serumų ar kaukių rezultatas.  Plaukų šepečiai ir šukos taip pat turi didelės įtakos plaukų grožiui. Lietuvoje siūlomas itin platus plaukų šepečių asortimentas, todėl pirmiausia derėtų apsibrėžti, kokios paskirties grožio priemonę planuojate dovanoti per gražiausią metų šventę.

Jei norite ryškios ir  plaukus tausojančios dovanos, tuomet rinkitės prekės ženklų Dessata arba Tangle Teezer šukas. Jos ne tik tilps į kiekvienos moters rankinę, bet ir pasistengs, kad šlapių plaukų šukavimas nebeprimintų skausmingo proceso, o besiveliantys plaukai nebūtų pažeisti šukuojant. Tai puiki dovana ir toms, kurios mėgsta keliauti: šių prekės ženklų šukos kompaktiškos, neužima daug vietos, lengvos, be to, yra specialus šukų dantukus apsaugantis dangtelis.

tangle teezer

Sunkiai iššukuojami šlapi ir sausi plaukai, nemalonus pešimo jausmas… Šias problemas akimirksniu išspręstų natūralių (ir ne tik) šerelių plaukų šepečiai  Wet Brush . Šių šepečių magija – specialiai sukurti šereliai  IntelliFlex™ , kurie padės  pamiršti plaukų pešimo skausmą, išsišakojusių plaukų galiukų problemą.

Be plaukų džiovintuvo apseina reta moteris ir mergina, tad būtinas ne tik geras plaukų džiovintuvas, bet ir geras  plaukų džiovinimo šepetys . Vienas iš geriausių kalėdinių pasiūlymų  – Tangle Teezer, Elchim ar  Waterclouds kompanijų plaukų šepečiai, kurie sutrumpina plaukų džiovinimo laiką dėl savo specialaus dizaino ir ypatingos dangos, nepeša, nevelia ir nežaloja plaukų. Tokio šepečio savininkė tikrai džiaugsis   glotnesniais, minkštesniais ir neįelektrintais plaukais.

3. Kad dailiosios lyties atstovės itin rūpinasi plaukų grožiu, išduoda perkamiausių grožio prekių sąraše karaliaujančios plaukų puoselėjimo priemonės. Mūsų interneto parduotuvėje rasite kalėdinę dovaną net išrankiausiai moteriai ar merginai. Rinkitės iš daugiau kaip  200 šimtų plaukų grožį puoselėjančių priemonių!  Pasaulinį pripažinimą pelniusios plaukų grožiu besirūpinančios kompanijos (REF, L’Oréal Professionnel, Davines, Goldwell, Paul Mitchell, Macadamia, Wella SP, Matrix, Joico, TIGI ir kt.) siūlo įvairiausių plaukus puoselėjančių aliejų, serumų, kremų, purškiklių, ampulių. Tačiau prieš perkant nepamirškite išsiaiškinti, kokie gi būsimos kalėdinės dovanos savininkės plaukai. Šiurkštūs, chemiškai paveikti, besišakojantys, sausi, riebūs?.. Tai labai svarbu, jei nenorite išleisti pinigų vėjais ir nuvilti mylimosios.

4.Kérastase prekės ženklo turbūt nereikia pristatyti niekam. Kiekvienai moteriai ir merginai šis pavadinimas asocijuojasi su prabanga, kokybe ir naujausiais mokslo pasiekimais plaukų grožio srityje. Lietuvoje  siūloma daugiau nei 100 Kérastase plaukų priežiūros ir formavimo priemonių – nuo plaukų lako ir kaukių. Šis prekės ženklas turi ką pasiūlyti įvairiausių plaukų savininkėms. Net ir toms, kurių galvos oda turi ypatingų poreikių. Beje, jei manote, kad šios liaupsės, skirtos Kérastase, yra tik rinkodaros triukas, lūkesčių nepateisinanti reklama, – klystate. Visame pasaulyje Kérastaseprodukcija siūloma tik prabangiuose grožio salonuose ir ją naudoja tik geriausi pasaulio kirpėjai.  Argi tai ne puikus sumanymas maloniai nustebinti moterį šv. Kalėdų rytą?..

5. Jei per Kalėdas mylimąją norite šokiruoti (gerąja prasme) ar atimti jai žadą, tuomet jums paminėsime tik tris raides – GHD . Šio prekės ženklo įkūrėjai sukėlė tikrą revoliuciją  plaukų formavimo priemonių GHD produkciją naudoja dainininkių  Rihannos ir  Katy Perry plaukų stilistai, be jų neįsivaizduojamas  Victoria’s Secret  angelų grožis. E lektroninės parduotuvės ir geriausi salonai siūlo šio prabangaus prekės ženklo džiovintuvų, plaukų tiesinimo, sukimo žnyplių, lakų putų, šukų… Taip, kainos šių grožio priemonių išties nemažos, bet, patikėkite, padovanosite moteriai išties ypatingą dovaną – labai  kokybišką, ilgametę, plaukus tausojančią ir padedančią suformuoti fantastišką šukuoseną.

ghd

Plaukų elektrinimosi priežastys ir kaip to išvengti

$
0
0

Atvėsus orams dažna mūsų susiduriame su įsielektrinusių plaukų problema. Iš lauko įėjus į šiltą patalpą plaukai ima skraidyti visur aplink, limpa prie veido, rūbų ir patys prie savęs, kartais net nukrečia "elektra". Matyta? 

Kirpėja Laura Baronaitė, dirbanti Uff Square (Vilnius), pasakoja, kodėl mūsų plaukai įsielektrina, o mes tampame panašios į pienės pūką. Negana to, ji pateikia patarimų, kaip tai suvaldyti!

 
 

Plaukų elektrinimosi priežastys:

 

1.      Drėgmės trūkumas.

 
  • Rečiau plaukite plaukus. Šampūną rinkitės be sulfatų (aršių proviklių).
  • Prašykite Kalėdų senelio padovanoti jonizuojantį feną – sutaupysite laiko ir neperdžiovinsite plaukų. Džiovinkite tik vėsiu rėžimu.
  • Naudokite nenuplaunamą (leave in) kondicionierių.
  • Gana veiksmingi antistatiniai blizgesio suteikiantys aliejukai - purškiami yra lengvesni.
  • Visada po ranka turėkite purškiklį su vandeniu + keliais lašais mėgstamo eterinio aliejaus – drėkinkite orą patalpoje. Veidą ir plaukus tobula drėkinti gėlių hidrolatais.
  • Nusiplovėte rankas – vietoj rankšluosčio plaukai, pasitepėte kremu – perteklius vėlgi atitenka plaukams.
  • Vis tik svarbiausia gerti daug vandens (arbata ir kava nesiskaito!), tuomet ir oda, ir plaukai mums nekels rūpesčių.
  • Vieną kartą savaitėje palepinkite plaukus natūralia kauke, pvz. kiaušinio trynys+avokadas+juoda duona. Ant plaukų palaikote min. 30 minučių.
  • Atsisakykite visos plaukų kosmetikos, kurios sudėtyje yra alkoholio – labai sausina.
 
 
 
 

2.      Medžiagos kuriančios elektrostatinį foną.

 
  • Plastikinės šukos, šepečiai. Kuo daugiau dantelių, tuo didesnė trintis plaukams, tuo greičiau susidaro elektros krūvis. Išvada - geriau šukuoti kuo rečiau ir kuo retesnėmis šukomis. Natūralios (medinės, kaulinės) šukos būtų idealu. Paradoksalu, tačiau metalinės irgi labai tinkamos – jos sugeria elektros perteklių, tarsi įžemina. Jei turite tik plastikines, prieš šukuodamasi jas apipurkškite plaukų laku –  susikurs antistatinis barjeras.
  • Venkite sintetinių drabužių.
  • Venkite silikonų plaukų priežiūros priemonių sudėtyje.
  • Šiluma – šaltis irgi sukuria elektrinį lauką plaukuose. Pravartu būtų pamėgti galvos apdangalus, žinoma, tik iš natūralių audinių.
  • Jei dirbate elektros prietaisų kupinoje aplinkoje, išmintingiausia būtų pramokti keleto šiuolaikiškų plaukų pynimo ar susegimo būdų. Taip plaukai neperdžius, nesiplaikstys į visas puses ir Jūsų neerzins.

  

Laikantis šių principų, galime sumažinti plaukų elektrinimąsi bet kuriuo metų laiku, ypatingai žiemą. Saugokim savo plaukučius ir būkim gražios!

Daugiau straipsnių apie grožį http://www.groziogurmane.lt

Kaip išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą?

$
0
0

Nuotrauka iš interneto

  

 Internetas lūžta nuo klausimų ir patarimų, kaip išsirinkti geriausią makiažo pagrindą, bet mes vis dar klaidžiojame rūke, atėjusios į parduotuvę, o paskui seka nusivylimas, kad ir vėl išsirinkome netinkamą daiktą. Juk visos pažįstame tą jausmą. Tikiuosi, jog šie patarimai jums padės kažkiek susigaudyti ir užves ant kelio.

 

1. Žinoti odos tipą

 

Pirmiausia reikia žinoti savo odos tipą: sausa, normali, mišri ar riebi. Pasižiūrėkite į savo švariai nuvalytą odą. Riebi oda yra storesnė, jos poros labiau matomos,  kemšasi, greitai pradeda blizgėti, tokią odą dažnai lydi spuogai. Sausa oda yra plonesnė, porų nesimato ir ji neblizga, dažnai jaučiamas tempimo jausmas, šerpetoja. Normali oda turi vidutines ar smulkias poras, kartais gali būti riebi. Mišri oda turi sausos ir riebios arba normalios odos bruožų. Kodėl tai svarbu? Pagal odos tipą renkamės makiažo pagrindo tekstūrą. Net jei spalva tobulai parinkta, netinkama makiažo pagrindo tekstūra gali sugadinti visą vaizdą. 

 

Nuotrauka paimta iš interneto

 

  • Riebiai odai makiažo pagrindo sudėtyje negali būti riebalų, nes jie tik dar labiau užkimš poras, skatins spuogų atsiradimą, odos blizgėjimą. Geriausia naudoti vandens pagrindu pagamintą makiažo pagrindą. Jis yra lengvesnis, skystesnis. Tinka putos, skystas pagrindas. Taip pat galite naudoti sauso pavidalo kosmetikos priemones (biri ar kompaktinė pudra). 
  • Normaliai odai tinka visų pavidalų makiažo pagrindai, tereikia žiūrėti, kaip oda reaguoja su konkrečia priemone.
  • Spuoguotai odai patartina naudoti antiseptinį makiažo pagrindą, kurio tekstūra būtų lengva, nekemšanti porų, su priešuždegiminėmis, gydančiomis medžiagomis. Jo sudėtyje neturėtų būti ir medžiagų, galinčių sukelti alergiją.
  • Brandžiai odai galima naudoti putų pavidalo pagrindą. Netiks tiršti kremai, kurie tik dar labiau išryškins raukšles. 
  • Sausai odai skirtas makiažo pagrindas turi būti drėkinantis. Labiausiai tinka toninis drėkiklis, skystas pagrindas ir putos. 

 

2. Tinkamai nusistatyti odos atspalvį

 

   Oda būna itin šviesi, šviesi, vidutinio šviesumo ir tamsi. Tai priklauso nuo rasės, genų ar gyvenimo būdo. Apie itin tamsią odą neverta kalbėti, nes lietuvės daugiausia šviesiaodės. Taip pat odoje vyrauja šalti arba šilti pustoniai (angl. undertone), kurie irgi yra itin svarbūs renkantis tinkamą makiažo pagrindo atspalvį. 

 

Nuotrauka iš interneto

 

  • Labai šviesi oda (Fair). Tai blyški oda, perregima, dažnai su strazdanomis. Labai sunkiai įdega arba visai neįdega. Turi rausvų, mėlynų arba žalių pustonių. Tokią odą turi Amanda Seyfried, Anne Hathaway, Julianne Moore. 
  • Šviesi oda (Light). šiek tiek tamsesnė oda nei prieš tai paminėta. Ši gali lengvai įdegti. Natūraliai atrodo su nedideliu kiekiu bronzanto. Oda turi geltonų, rausvų ar žalių pustonių. Kaip pavyzdys Cate Blanchette.
  • Vidutinio šviesumo oda (Medium). Natūraliai būna smėlio ar lengvai įdegusios odos atspalvio su geltonais ar auksiniais pustoniais. Pavyzdžiai: Gisele Bundchen. Natalie Portman.
  • Azijietiško tipo oda (Olive). Dažniausiai pasitaiko tarp Viduržemio jūros, Azijos, Brazilijos gyventojų. Kadangi oda turi žalių pustonių, tai negavusi saulės atrodo blyški ir liguista. Pavyzdžiai: Adriana Lima, Freida Pinto.
  • Tamsi oda (Tan). Tai tamsi arba įdegusi oda pagal lietuviškus standartus, nes šiauriečių genotipui nebūdinga tamsi oda apskritai. Vyrauja neutralūs ar šilti, geltoni pustoniai. Pavyzdys Kim Kardashian.

 

 

 

Šalti pustoniai: rožiniai, pilki ar mėlyni.

Neutralūs: šiltų ir šaltų visuma.

Šilti: geltoni ar auksiniai, raudoni.

 

Kiekvienas kosmetikos gamintojas pateikia savo makiažo pagrindų paletę ir kartais labai sunku išsirinkti iš 20 skirtingų spalvų. Tam yra pagalbinės priemonės. Pateikiu "Lily Lolo" spalvų gidą, kad suprastumėte patį principą. Esmė tokia, įsivertini savo odos šviesumą/tamsumą ir pagal vyraujantį toną pasirenki tinkamiausią spalvą.

 

 

 

Dabar atsistokite prie veidrodžio ir patyrinėkite savo veidą. Geriausia ignoruoti skruostus ir nosies galiuką, kurie gali būti paraudę nuo šalčio ar susijaudinimo ar kt. Todėl žiūrėkite į kaktą, žandikaulio liniją ar zoną virš lūpų. Dar vienas labai svarbus aspektas, kuris dažnai lieka nepaminėtas. Reikia išanalizuoti ne tik veido bet ir kūno odos atspalvius. Juokingai atrodo, kai merginos veidas skiriasi nuo kaklo ar rankų odos. 

 

Pavyzdžiui, mano oda šviesi (Light), tačiau mano išvaizdoje vyrauja ir šalti, ir šilti tonai. Jei žiūrėčiau tik į veidą, labiau tiktų šaltų tonų pudros, bet tuomet labai išryškėtų skirtumas su kaklo oda, kuri yra šiltų tonų. Todėl visada renkuosi neutralių ar smėlio atspalvių pudras, nes šaltų tonų priemonės man per rausvos ir konstrastuoja su kūno oda, o šiltų - per geltonos. Pagal "Lily Lolo" spalvininką rinkčiausi Blondie ar Barely Buff pudras. Viena jų šiek tiek šviesenė, kita tamsesnė. 

 

 

3. Makiažo pagrindo testavimas


   Taigi, ko ieškoti mes jau maždaug žinome, tereikia keliauti į parduotuvę. Kaip jūs testuojate makiažo pagrindą ? Tepate ant rankos? Oj ne ne...  Kadangi rankų oda dažniauiai yra tamsesnė nei veido, ši vieta visiškai netinka testavimui. Tepti reikia ant žandikaulio, išsirenkate kelias spalvas ir žiūrit, kuri tinkamiausia. Nuotraukoje matosi, jog vidurinė spalva yra idealiausia merginai. Viena per šviesi, kita per tamsi. Jei dar vis neapsisprendžiate, pabandykite truputį priemonę išsklaidyti ir tuomet matytis kuri spalva geriausiai susilieja su  veido odos atspalviu. 

 

 

 

  • Makiažo pagrindą reikia bandyti natūraliame apšvietime, ne pritemdytoje patalpoje ir ne apšviestoje, nes nematysite tikrojo rezultato. Deja, visos makiažo parduotuvės yra itin apšviestos, todėl ten išsirinkus atspalvį namuose galite nusivilti, jog visgi nepataikėte su spalva. Tokiu atveju, jei tik yra galimybė, užsitepusi pudrą ant veido, išeikite iš parduotuvės ir susiraskite kuo natūralesnį apšvietimą. Gal ir juokingai skamba, bet geriau jau kelias minutes pabūsite su dryžuotu veidu kol išspręsite amžiaus klausimą "Pirkti ar ne?", negu visą dieną klausysitės tramdomo krizenimo už nugaros.
  • Jei ketinate testuoti makiažo pagrindą parduotuvėje, eikite visiškai nepasidažiusios.
  • Galite paklausti konsultančių patarimo renkantis pudrą, deja, ne visos merginos pakankamai kompetetingos šiuo klausimu.
  • Pabandykite paprašyti pudros mėginukų, gal pasiseks ir galėsite išbandyti makiažo pagrindą namuose. Problema ta, jog ne visi gamintojai yra paruošę mini pakuotes, o dar blogiau, kad Lietuvoje nelabai nori jų dalinti. Gal dabar situacija pagerėjo, bet prieš keletą metų paprašius pudros mėginuko, greičiausiai susilaukdavote kreivo konsultantės žvilgsnio. Patarimas, pasiimkite su savimi mini indelį, gal jums bus leista įsipilti priemonės.
  • Internetu pirkite tik tada, kai jau tvirtai žinote savo spalvą.  
  • Kodėl mėginukas visgi geriau nei iškart pirkti visą pakuotę? Jums atrodo, jog su spalva viskas puiku, veidas atrodo idealiai, todėl degate susijaudinimu kuo greičiau priemonę įsigyti, tačiau neverta skubėti. Kodėl? Nes pačią pirmą valandą veidukas atrodo dailiausiai, o dienos eigoje rezultatas keičiasi. Gal jūsų oda riebaluojasi ir jau po kelių valandų visas veidas blizga, o gal kaip tik oda išsausėja, gal makiažo pagrindas apskritai antroje dienos pusėje "kažkur dingsta", gal paryškina veido poras, gal po kiek laiko patamsėja ant veido ir t.t. Todėl stebėkite veidą nuolat ir įvertinkite visus niuansus, o tik tada spręskite, pirkti ar ne.

4. Makiažo pagrindas pagal sezoną

 

  Kadangi gyvename tokioje klimato zonoje, kur vasara ir žiema kardinaliai skiriasi, todėl tenka naudoti skirtingas priemones. Vasaros laikotarpiu reiktų rinktis lengvesnius makiažo pagrindus: skystas pudras, kurių sudėtyje nėra aliejų, BB ar CC kremus, kremus su atspalviu, birias mineralines pudras. Didelis pliusas jei pasirinkta pudra bus su SPF apsauga. Vasarai labiau tinka drėkinančios priemonės, o žiemai - maitinančios. Todėl žiemai labiau tinka tirštesnės konsistencijos pudros. Kadangi vasarą oda įdega, pudros spalva turėtų būti vienu ar dviem tonais tamsesnė nei žiemos metu.

 

5. Naudojami įrankiai

 

   Priemonės padengimui galite naudoti kempinėles, makiažo teptukus arba tepti tiesiog pirštais. Idealaus būdo nėra, tiesiog kaip jums paprasčiau. Net ir garsiausi visažistai drąsiai tepa priemones pirštais, nes geriau jaučia veido reljefą ir priemonės tekstūrą. 

   Kitas labai paplitęs būdas yra makiažo kempinėlės (Nr.1), kurios su "Beauty Blender" atsiradimu dabar išgyvena savo Renesansą. Naudojama skysto ar kreminio pavidalo priemonėms. Gaminys įtapšnojamas į odą ir galutinis rezultatas - lygi oda. Dėl smailėjančio galo labai patogu pudra padengti ir sunkiau prieinamas vieteles, ar maskuoti paakius. Deja, jos nėra ilgaamžės, siūloma keisti kas 2-3 mėnesius. Ir žinoma, kuo dažniau plauti, nes pudros likučiuose kaupiasi bakterijos ir galit užkrėsti savo odą. Dar vienas nemalonus niuansas, kempinėlė vis tiek kažkiek sugeria priemonės, daugiau nei naudojant šepetėlius.

 

 

 

    Toliau šepetėliai. Klasikinis šepetėlis (Nr. 2) skystiems makiažo pagrindams primena teptuką. Ir dažoma panašiai kaip su teptuku, tepama vertikaliais judesiais. Aš asmeniškai tokio tipo šepetėlių nemėgstu. Kiti (Nr.3 ir Nr. 4) daug patogesni (bent jau mano akimis). Šereliai tankūs ir nukirsti lygiai (Flat Top) arba apvaliai (Round Top). Šie irgi skirti skystoms priemonėms, tačiau naudojama kita padengimo technika. Priemonė sukamaisiais judesiais įsukama į odą ir išsklaidoma. Didelis šepetėlis (Nr. 5) skirtas sausoms ir birioms priemonėms, Sukamaisiais judesiais pudros milteliais padengiame veidą. Tą patį darbą atlieka ir Kabuki (Nr.6) šepetėlis. Jis dažniausiai mažesnis, kotelis trumpas, bet irgi turi daug ilgų ir tankiai surištų šerelių. O Nr. 7 man naujiena, neteko laikyti rankose ir primena labiau šveitimo šepetį. Lietuvoje gal dar net neprekiaujama. Spėju, jog jie skirti skystoms priemonėms ir dirbama lygiai taip pat kaip ir su Flat Top tipo šepetėliu. 

    Skystoms priemonėms naudojami sintetinių šerelių šepetėliai, o sausoms - natūralių, Nes natūralus plaukas daugiau sugers skystos priemonės. Bet dėl naujų technologijų dabar galite naudoti sintetinius šepetėlius su visomis priemonėmis. 

 

Kiti patarimai

 

  • Jei makiažo pagrindo spalva visgi šiek tiek per šviesi, situaciją galima pataisyti su bronzantu. Svarbu tik nepadauginti.
  • Jei vis dėlto niekaip nesugebate rasti atspalvio, kuris derėtų ir prie kaklo odos, pudruokite kartu ir kaklą. 
  • Žiemos metu reiktų pudruoti ir ausis, kitaip juokingai atrodysite su tobulu veidu, bet raudonomis ausytėmis. Jei ausys labai rausta, galima naudoti raudonį mažinantį maskuoklį. Arba įsigykite šiltą kepurę.
  • Stipriai maskuojantys makiažo pagrindai nėra skirti kasdieniam naudojimui, o pasirodymams, ypatingoms progoms ir visur kur reikia atrodyti nepriekaištingai. Kasdien geriau rinktis vidutinio maskavimo priemones, net jei jūsų oda tikrai turi ką slėpti. Stiprus maskavimas tikrai nepagydys jūsų odos, o greičiau kaip tik pablogins situaciją. Geriau investuoti į odą gydančias priemones.
  • Pudros gali būti matinio padengimo, pusiau matinio arba turėti švytėjimo efektą. Nors skaistus ir švytintis veidas atrodo labai žaviai, bet su tokiomis priemonėmis reikia elgtis labai atsargiai jei jūsų oda riebi. Jau po kelių valandų visas veidas blizgės ir bus toli gražu iki idealo. Geriau rinktis pusiau matinio ar matinio padengimo pudras. Bet ir čia slypi grėsmė, matinės pudros ant veido gali atrodyti nenatūraliai ir labiau panašėti į kaukę. 
  • Turinčioms riebią odą patartina naudoti matizuojančias užbaigiamąsias pudras arba naudoti riebalus sugeriančias servetėles. Kitas variantas, prieš makiažo pagrindą naudoti matizuojantį kremą ar makiažo bazę. 
  • Makiažo pagrindus galima maišyti tarpusavyje, taip išgausite tikrai jums tinkamą atspalvį. Arba pataisysite per šviesų ar per tamsų atspalvį.
  • Sausi ar birūs makiažo pagrindai gali paryškinti išsausėjusias ar šerpetojančias odos vieteles, tad nepamirškite odos drėkinti.

 

Net visi šie patarimai negarantuoja, kad tinkamai pasirinksite makiažo pagrindą, tačiau užvesti ant kelio tikrai gali. Visos mes turim skirtingą odą, skiriasi ne tik atspalvis, odos tipas, jautrumas ir t.t., bet ir pačios merginos lūkesčiai naudojant priemonę.Todėl klausimas "Ką gali parekomenduoti?" man visada rodos, kad neturi atsakymo. Aš pažįstu tik savo odą, todėl jei tiko man, gali netikti kitai merginai.

 

Ir paskutinis patarimas. Bandyti, bandyti ir dar kartą bandyti. Tik taip atrasite kas jums geriausiai tinka.

 

Jurgita

Daugiau straipsnių FB puslapyje https://www.facebook.com/apiegrozi/

Veido paruošimas arba keli žingsniai, padėsiantys susikurti bet kokį makiažą

$
0
0

Ši tema, atrodo, tiek kartų apkalbėta, aprašyta ir girdėta, kad net nuobodu. Juk ką gi dar naujo galima sugalvoti? Tuo tarpu, prisimenu save, tik pradėjusią domėtis makiažo gudrybėmis, subtilybėmis  ir priemonėmis. Pažintis prasidėjo užklydus į kelių grožio guru kanalus Youtube. Jaučiausi kaip nelabai pavyzdinga mokinukė chemijos laboratorijoje. Makiažo bazė? Concealeris (lietuviškai, maskuoklis)? O tai skystos pudros neužtenka? Susiduriame su tokia pasiūla, kad net ir turėdami nesibaigiančias banko sąskaitas, vargu ar per savo gyvenimą spėtume viską išbandyti. Be to, visi internete šmėžuojantys  įvaizdžiai atrodo tokie skirtingi ir reikalaujantys tiek daug priemonių, kad jau populiarųjį ,,neturiu ką rengtis”, pakeičia ,,neturiu kuo dažytis”.

Visgi, kaip matematika turi savo daugybos lentelę, taip ir norint susikurti bet kokį makiažą, galima pritaikyti tą pačią, bazinę eigą. Praėjo daug laiko, kol informacijos kratinį savo galvoje susisteminau ir išmokau pritaikyti kiekvienai dienai. Tikiuosi, kad ir jums šie žingsniai padės sutaupyti laiko.
 

Pirmas žingsnis: Veido oda nuvaloma. Net jeigu visą dieną nenaudojote jokių makiažo priemonių ir veidas atrodo švarus, būtina nuvalyti odą, kadangi ant jos paviršiaus gali būti susikaupęs dulkių sluoksnis, nusėdę veido priežiūros produktų likučiai, o tai tikrai nepadeda lygiai padengti odą makiažo priemonėmis. Veidą nuvalyti galima miceliniu vandeniu, toniku ar pieneliu.  Tobula, jei negyvas odos ląsteles yra galimybė nušveisti.


Antras žingsnis: Veido oda drėkinama.  Drėkinti reikėtų visų tipų odą, tačiau skirtingiems tipams,  reikalinga ir skirtinga priežiūra. Nuvalius veidą, lengva atpažinti savo odos tipą.  Jei oda riebi ar mišri, ji minkšta, poros labiau matomos, jei sausa - oda mažiau elastinga, plona, linkusi šerpetoti ir rausti. Sausa oda reikalauja intensyviausio drėkinimo, tuo tarpu riebios odos savininkės šį žingsnį gali praleisti, jei valomoji priemonė turi drėkinančių savybių arba gali naudoti lengvos tekstūros kremą ar serumą. Prieš pereinant prie kito žingsnio, reikėtų palaukti dešimt minučių ir leisti odai pasisavinti priemonę.

Trečias žingsnis: Makiažo bazė. Kartais dar vadinama gruntu ir dažnai maišoma su makiažo pagrindu. Pripažinkime, kad anglų kalba turtingesnė šiais terminais, tad ir nesusipratimų lengviau išvengti. Turiu paminėti, kad toks produktas nėra būtinas, ypač kiekvienai dienai, tačiau jo nauda nenuginčijama. Man, kaip turinčiai linkusią blizgėti odą, tai buvo atradmas. Bazė padeda geriau išsilaikyti makiažui dienos bėgyje, palengvina skystų priemonių dengimą, tad gali pasitarnauti ir norint sutaupyti mėgiamo produkto. Be to, veidas įgauna švytėjimo, aksominio švelnumo.  Riebiai odai dažniausiai naudojama matiškumo suteikianti makiažo bazė, sausai odai tinka šviesos daleles atspindinti, tačiau beveik visi kosmetikos gamintojai siūlo šių produktų linijas, tad nesunku rasti ir tenkinančią kitus odos poreikius.


Ketvirtas žingsnis: Makiažo pagrindas. Man tai vis dar ta priemonė, kurią išsirinkti sunkiausia dėl per didelio ir, dažnai, painaus, pasirinkimo. Makiažo pagrindą reikėtų pritaikyti pagal savo odos tipą ir toną, įvertinus kokio atspalvio yra daugiau - rausvo ar geltono. Jei nuspręsti sunku, dauguma gaintojų siūlo ir neutralų variantą. Pagrindo dengimui reikalinga kempinėlė arba šepetėlis, tačiau galima dengti ir pirštais (beje, taip iššvaistoma mažiausiai produkto, kadangi kempinėlė ar šepetukas linkę jo šiek tiek sugerti). Makiažo pagrindą dengiame plonu sluoksniu, jei jaučiame poreikį, padengiame antrą kartą. Svarbu, nepanaudoti daug produkto iš karto, nes storas sluoksnis gali netolygiai pasiskirstyti ir atrodyti kaip kaukė. Nepamirštame plonu sluoksniu padengti ir vokus.


Penktas žingsnis: Maskuoklis. Gali būti skystos arba kietos/kreminės konsistencijos. Skystas maskuoklis tinkamas didesniems plotams, pavyzdžiui, paakiams, paraudusiems skruostams ar kaktai. Toks maskuoklis taip pat gali būti tinkamas kaip šešėlių bazė. Kietos konsistencijos - užmaskuoti pavienius odos netobulumus (spuogelius, randelius, paraudimus). Skystą maskuoklį būtinai reikėtų užfiksuoti biria pudra, kadangi kitaip jis subėgs į raukšleles. Renkantis maskuoklį svarbu atkreipti dėmesį, kad jis būtų tonu ar dviem šviesesnis nei makiažo pagrindas.


Šeštas žingsnis: Kompaktinė/biri pudra. Ši priemonė yra būtina, norint užtvirtinti skystus produktus, suteikti odai natūralaus matiškumo. Kaip ir prieš tai minėtų priemonių, taip ir šios, svarbu nepaimti per didelio kiekio iškart. Prieš skirstant priemonę ant veido, šepetėlį reikėtų nukratyti, kad neliktų pertekliaus. Produktą skirstome sukamaisiais judesiais arba tapšnojant. Pastaruoju metu labai pamėgau jau spėjusią išpopuliarėti mineralinę birią pudrą (beje, puikiai tinkanti sausiaodėms). Ji itin lygiai pasiskirsto, makiažas atrodo natūralus, be to, galima naudoti ir vietoj makiažo pagrindo. O tai sutaupo laiko ir priemonių. Beje, sausų priemonių nelaikykite vonioje, kadangi jos labai jautrios drėgmei.



Tai yra pagrindiniai žigsniai, po kurių galite  visiškai išlaisvinti savo fantaziją ir naudoti įvairiausius kitus produktus – skaistalus, šviesą atspindinčia pudrą (angliškai ir labiau suprantamai – highlighter’į), kontūravimo, antakių priemones ar bet ką kitą, kas jums patinka. Norėčiau pabrėžti, kad ne visi mano paminėti žingsniai yra būtini, svarbu suprasti kas reikalinga jums pačiai ir atsižvelgti į savo odos poreikius. Tad  tikiuosi, kad mano santrauka padės drąsiau jaustis šioje painioje ir atsinaujinančioje chemijos laboratorijoje.

P.S. susidomėjimą sužadinęs youtube, niekur nedingo, tai man vis dar atrodo, puiki ir greita alternatyva blogams. Tad toms, kurioms vaizdai labiau patinka, nei raidės, sukūriau ir video ta pačia tema. Kviečiu pasižiūrėti čia: http://youtu.be/4X0u46MKb2E

"Dydis Nesvarbu" pristato: sijonų sezonas atidarytas!

$
0
0

Kai saulė nenusileidžia net ir įpusėjus 7 valandai. Kai girdi paukščius, čiulbančius ne varnų balsu. Kai išėjus iš šiltų namų nebereikia veido paslėpti po šiltu šaliku, o ir visas kūnas atsipalaiduoja, nes nebėra to šalčio, su kuriuo reikėtų kovoti. Būtent tuomet supranti, jog atėjo balandis, o kartu su juo ir didis noras kojas sušildyti saulės spinduliais. Tam geriausiai tinka trumpi, ilgi, klostuoti, surišami, džinsiniai ir visokie kitokie sijonai. Stilių tiek daug, kad net galva sukasi.

„Bet aš per stora sijonams“, „Mano šlaunys per plačios miniakams“, „Su sijonais atrodau taip negražiai“ arba „Klostuoti sijonai mane išplatina“. Būtent tokias ir panašias mintis bei žodžius išgirstu, kuomet žeriu mintis lyg eilutes poemai, koks nuostabus reiškinys tas sijonas yra. 

Merginos, grožis šiam pasaulyje yra įvairus, kaip ir sijonai. Atverkite savo fantaziją ir leiskite paeksperimentuoti sau, kaip kad šios žavios tinklaraštininkės iš viso pasaulio. Įraše rasite įkvepiančių blogerių sijonų derinių bei jų atitikmenų iš Vinted bendruomenės narių spintų.

Joms ir jų stiliui DYDIS NESVARBU (http://www.dydisnesvarbu.lt)

 

Blogerių lobiai

www.taneshaawasthi.com

 

www.clarabelleblog.com

 

Vinted perliukai

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/kita/17645748-labai-grazi-ir-puosni-midi-ilgio-suknele

 

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/aukstu-juosmeniu/19752352-nuostabus-madings-sijonas-naujas

 

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/ilgi-sijonai/18851936-geletas-midi-sijonas

 

Blogerių lobiai

www.suitsheelsandcurves.com

 

www.plussize-outfits.com

 

www.lefashion.com

 

Vinted perliukai

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/ilgi-sijonai/4604586-moteriskas-ilgas-klostuotas-baltos-kremines-spalvos-sijonas

 

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/sijonai-iki-keliu/19050162-odinis-zara-sijonas

 

Pieštuko formos sijonas arba sijonas pavadinimu „Atskleisiu tavo moteriškumą, madam“. Ir nors dauguma linkę manyti, jog šie sijonai tinka tik smėlio laikrodžio tipo figūros merginos arba, paprasčiau kalbant, panašioms į Beyonce, netikėkite tuo. Šie sijonai atrodo nuostabiai ir klasiškai ant įvairaus sudėjimo merginų, o ypač išraiškingesnių formų damų. Prieš perkant, įsitikinkite, kad sijonas neveržia ties liemeniu, neįsitempia ties sėdmenimis bei šlaunimis. Derinkite su palaidine, marškinėliais, megztiniu, liemene ar striuke. Nebijokite žaismingų detalių ar kelių spalvų viename derinyje. O gal išdrįstumėte ir su patrumpinta palaidine?

 

Blogerių lobiai

www.dydisnesvarbu.lt

 

www.iamweesha.com

 

www.nadiaboulhosn.com

 

Vinted perliukai

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/piestuko-formos/19644276-melynas-klasikinis-sijonas

 

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/piestuko-formos/17023334-pencil-sijonas-stilingas-ir-patogus

 

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/piestuko-formos/7380721-labai-grazus-violetinis-sijonas

 

Trumpi sijonai! Kodėl ne?  Būkit drąsios ir deriniais atspindėkite savo nuotaiką. Juk ne sijonas būna per trumpas, bet išmonė jį pateikti per siaura. Keletas pavyzdžių, kur merginos nesidrovi parodyt savo kojų. 

 

Blogerių lobiai

www.ashleygraham.com

 

www.stylepluscurves.com

 

www.nadiaboulhosn.com

 

Vinted perliukai

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/sijonai-iki-keliu/16872210-superinis-zara-sijonas-su-kutais

 

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/sijonai-iki-keliu/19651970-moteriskas-odinis-sijonas

 

https://www.vinted.lt/moteriski-drabuziai/sijonai-kita/16595816-naujas-asimetriskas-mango-sijonas

 

Blogo įrašą parengė: "DYDIS NESVARBU" (http://www.dydisnesvarbu.lt)

5 makiažo idėjos Helovinui

$
0
0

Nors Helovino šventės idėja atkeliavo iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kur ji švenčiama gana audringai, tačiau šios temos vakarėliai tapo populiarūs ir Lietuvoje. Tad jeigu esate viena iš tų, kuri šiais metais dalyvaus Helovino vakarėlyje, jums neabejotinai prireiks idėjų, kuo gi pavirsti vienai nakčiai. Štai keletas makiažų, kurie, mano akimis, yra ne per kraupūs bei nereikalaujantys grimerės diplomo.

ILIUZIJA

Šį makiažą atlikus kuopščiai, sukuriamas neįtikėtinas iliuzijos efektas. Tik pasižiūrėkit!

COMIC/POP ART

Vieną šventę tokiu makiažu puošiausi pati. Nėra sudėtinga, tačiau užtrunka. Rekomenduoju, neliksit nepastebėta! Plaukų nedažiau, turėjau geltoną peruka. Raudoniems taškeliams naudojau raudoną lūpų pieštuką.

SUDAUŽYTA LĖLĖ

Mergaitiškas įvaizdis, kuris nėra ypatingai gąsdinantis, tačiau vis tiek jausitės pasiruošusi temai.

GĖLĖTA KAUKOLĖ

Šis itin moteriškas Helovino makiažas įtraukia net puošimąsi gėlėmis. Tikrai pataiko į temą, tačiau leidžia išlikti moteriškai.

RYŠKŪS LĘŠIAI

Galbūt užtektų pasirūpinti įspūdingais , ryškiais akių spalvą keičiančiais lęšiais ir jūsų įvaizdis bus paruoštas.

Nuotrauka

Pasidalinkite komentaruose, ar švenčiate Heloviną? Koks jūsų mėgstamiausias įvaizdis šiai šventei?

Daugiau įrašų www.groziogurmane.lt

Linkėjimai,

Modesta


Spalvų diktatas: Ruduo / Žiema ‘15

$
0
0

Ruduo – mados industrijos darbymečio zenitas. Rugsėjo mėnesio amerikietiškosios stiliaus biblijos Vogue storis (perkamumo rodikliai irgi!) padvigubėja. Žinomiausi mados namai ir dizaineriai tarsi konvejeriu pristato rudens-žiemos kolekcijas. Neatsilieka ir masinei rinkai skirtos aprangos gamintojai. Net ir patys mažiausi kūrėjai, kurių podiumas, dizaino namai bei klientų ateljė apsiriboja Facebook puslapiu, pristato specialiai šaltajam sezonui paruoštus gaminius.

Pradėjus gelsti pirmiesiems medžių lapams kiekvienas nors kiek besidomintis tendencijų kaita sužino ne tik ką mausis, ausis ar vilksis šaltojo sezono metu, bet ir kokį grožio suvokimą privalės įkūnyti. Ir šis stiliaus verdiktas galios artimiausius 6 mėnesius. Visgi, mados pasaulio dievai tegali pasiūlyti tiek...nedaug. Šiek tiek pakoreguoti įprastinių drabužių siluetai, vėstančių orų pasufleruoti audiniai ir padorumo ribose įkalinta naujos kolekcijos koncepcija. Nuo radikalių eksperimentų mados grandus sulaiko ne tik įsipareigojimai savų mados namų įvaizdžiui bei klientams ar komerciškai sėkmingų tendencijų paisymas, bet ir kardinalių pokyčių madoje poreikio nebuvimas. Paprasčiau tariant, netaisyk to, kas nesugedę.

Bet visuomet yra nors vienas bet. Rudens-žiemos kolekcijos taip pat turi vieną laisvą kintamąjį, kuriuo stiliaus guru gali manipuliuoti kaip užsigeidę. Ši pažadėtoji dizainerių žemė – spalvinė paletė. Atrodytų, čia mados kūrėjai, kad ir kokio dydžio ar svarbos jie bebūtų, gali laisvais lieti trykštantį kūrybiškumą ir siautėti kone nevaržomai. Bet (juk įspėjau :D)...nėra viskas taip paprasta. Mados pasaulio šešėlyje tūno galinga jėga, nematomomis marionečių virvelėmis galinti nesunkiai timptelėti tiek aukštosios, tiek masinės mados kūrėjų rankas. Susipažinkite – tai Pantone spalvų korporacija.

Taip, ta Pantone. Ta, kurios pavadinimas iškart sužadino dažų kvapo ir remonto prisiminimus. Pasaulinė spalvų milžinė, prieš pusę šimtmečio dizaino pasaulyje sukėlusi perversmą sukūrusi itin tikslią spalvų žymėjimo bei derinimo sistemą. Į mados industriją ši kompanija įžengė palengva.  Iš pradžių buvusi tik silpnas spalvinių prognozių balselis, šiandien Pantone naujausias tendencijas transliuoja megafonu. Teorinės prielaidos palengva virto nenuginčijamos svarbos įžvalgomis mados industrijoje, į kurias atsižvelgia ne tik tekstilės ar dizaino įmonės, bet ir pasaulinio garso apdarų bei aksesuarų gamintojai. Pantone neabejotinai griežia pirmuoju smuiku sudarant sezono spalvines paletes bei retkarčiais į masių akiratį grąžina nepraktiškas ar natūralaus populiarumo neturinčias spalvas. Netgi palengva keičia jų reikšmes! Turbūt ne vienam mados entuziastui yra kilęs klausimas, kodėl Europos rinkai, kurioje dauguma madistų pasižymi šviesiu gymiu, periodiškai brukamos neoninės spalvos, o kone globaliai gedulą anksčiau simbolizavusi juoda dabar siejama su seksualumu ir šiuolaikiškumu? Jei už besikeičiančio vyro visuomet galima ieškoti moters, tai prie permainų spalvų pasaulyje daugiau ar mažiau nagus bus prikišusi Pantone. Ir priešingai nei subtili dama, spalvų milžinė savo įtakos bei galios net nebando slėpti. Ši korporacija ne tik tvirta ranka reguliuoja sezonines spalvų kaitas, bet nuo 2000-ųjų metų paskelbia „metų spalvą“, apibrėžiančią globalias estetikos nuotaikas. Spėlioti ar mados guru gali leisti sau ignoruoti tokio masto sprendimus, turbūt, net neverta.

Šių metų rudens-žiemos spalvų įstatymus Pantone jau paskelbė. Ar bandysite priešintis?

Daugiau įdomybių Facebook puslapyje! 

7 mitai apie plaukų priežiūrą

$
0
0

 

Mes kone kasdien susiduriame su mitais. Ne su tais, kuriuose pasakojama apie milžinus ir drakonus, tačiau su tais, kuriais apipintos pačios įvairiausios kasdienės temos. Dažnai jie draudžia, kartais paskatina kažko imtis. Kartais grasina, o kartais padrąsina. Kartais mes jais tikime, o kartais ne. Profesionali kirpėja - stilistė Laura Baronaitė, turinti virš 15 metų patirties plaukų priežiūros sferoje, pati besidominti natūraliais plaukų puoselėjimo būdais, sutiko paneigti arba patvirtinti7 ypatingai įsišaknijusius mitus apie plaukų priežiūrą. Man asmeniškai teko patirti, ką reiškia sėdėti Lauros valioje ir mėgautis tiek rezultatų, tiek maloniu pokalbiu. Jeigu ir jums kartais sunku susigaudyti, kur tiesa, o kur mitas, tai šis įrašas bus neabejotinai labai įdomus!

Mitas nr. 1: Plaukų ilgis yra užprogramuotas.

Plaukų ilgis nulemtas genų. Plauko gyvavimas turi 3 etapus; aktyvų augimą (3-10metų), miego etapą ( 2-3 mėnesiai) ir plauko išslinkimą. Per mėnesį plaukai paauga 1-2.5cm. Vasarą auga greičiau nei žiemą. Taigi, žmonės, kurių plauko amžius yra tik 3 metai, turi galimybę užsiauginti 36 - 90cm ilgio plaukus. Norint, kad ir žiemos metu plaukai augtų intensyviai, reikia aktyvinti galvos odos kraujotaką (pvz. kavos tirščių pilingas, šaldančio poveikio šampūnai su mėtomis).

Mitas nr. 2: Norint užsiauginti ilgus plaukus, reikia juos kirpti kas 2-3 mėnesius.

Plaukai auga ne galuose, o iš šaknų, tad kirpimas nieko neduoda, tik sutrumpina ilgį :) Kirpti galus reikia tada, kai jie pradeda šakotis. Norint užsiauginti ilgus plaukus reikia stengtis jų nepažeisti prastomis gumutėmis ar segtukais, džiovintuvo ir ypač žnyplių karščiu. Vėlgi reikia aktyvinti galvos odos kraujotaką - tuo tikslu nuo seno buvo patariama prieš miegą 100k. perbraukti šepečiu per plaukus. Dviguba nauda- suaktyvėja kraujotaka ir riebalinės medžiagos nuo šaknų paskirstomos per visą plauką. Šiais laikais galime pasinaudoti augaliniais aliejukais.

Mitas nr. 3: Kondicionieriaus reikia vengti, jeigu mano plaukai yra riebūs.

Pagrindinė taisyklė: Šampūnas skirtas galvos odai, o kondicionierius - plaukui. Nebūna riebių plaukų. Būna riebi oda dėl per daug aktyvaus riebalinių liaukų darbo (ypač paauglystėje). Riebalinių liaukų aktyvumą nulemia hormonai. Jei Jums galvą norisi plauti kasdien arba net 2k. per dieną, reikia ieškoti gydomojo šampūno, reguliuojančio riebalinių liaukų aktyvumą. Nepirkite šampūno riebiai odai prekybos centre - jis pagamintas su agresyviomis valančiomis (sausinančiomis) medžiagomis. Po tokio šampūno riebalinės liaukos "galvoja": pagaminom tiek riebalų ir nebėra, teks dirbti sunkiau ir rytoj pagaminti dvigubai... Užburtas ratas.

Kondicionierių tepame ant plaukų tik nuo plauko vidurio iki galiukų. Kondicionierius reikalingas beveik visoms ilgakasėms, dažančioms ir, juo labiau, šviesinančioms plaukus. Jei po šampūno pirštai plaukuose užstringa, o ne lengvai praslysta, naudokite kondicionierių.

Mitas nr. 4: Galvos plovimas palenkus ją į priekį gali paskatinti plaukų augimą.

Juokingas mitas. Jei plaukų augimą skatina kraujotaka, intensyviau aprūpindama plaukų svogūnėlius deguonimi ir maisto medžiagom, tai pasilenkus  kraujas tikrai suteka į galvą, bet tos 5 min. vargu ar ką naudingo duoda. Bijau, kad labiau pakenkiate savo nugarai, nei padedate plaukams augti.

Mitas nr. 5: Šlapių plaukų šukuoti negalima.

Šlapias plaukas yra suminkštėjęs ir tikrai labai pažeidžiamas. Geriau išsišukuoti prieš plovimą ir po to, kai gerokai pradžiovinsite. Nebent turite specialų šepetį šlapių plaukų šukavimui.

Mitas nr. 6: Aliejaus plaukų kaukės netinka riebiems plaukams.

Vėlgi, riebių plaukų nėra. Aliejai neriebina nei plaukų, nei odos. Jie uždaro ir palaiko natūralią drėgmę. Plaukai, kaip ir visas mūsų kūnas, sudarytas iš ~ 85% vandens. Jei parduotuvėje abejojate kokį šampūną, kondicionierių ar kūno kremą rinktis - pirkite drėkinantį - niekada neapsiriksite.

Mitas nr. 7: Garbanotų plaukų priežiūra niekuo nesiskiria nuo tiesių plaukų.

Garbanoti plaukai yra garbanoti, nes juose mažiau vandens. Garbanoms itin tinkami drėkinantys produktai. Vienintelis skirtumas - garbanotų plaukų niekada nereikia šukuoti, tik prieš trinkimą. Labai labai patartina nenaudoti džiovintuvo, o leisti išdžiūti patiems, truputi pagniaužant rankomis.

Kai kurie mitai taip paplitę, kad galbūt sunku patikėti, jog specialistas pataria kitaip nei mes esame įpratę. Tačiau, manau, verta pasitikėti ir prižiūrėti plaukus taip, kaip pataria savo srities profesionalė. Kokia jūsų nuomonė apie šiuos mitus? 

Daugiau įrašų www.groziogurmane.lt :)

Physicians formula - "WarmNude" veido paletė kosmetika jautriai odai II dalis

$
0
0

Sveikos,

Pirmąjame įraše papsakojau šio brando istoriją. Įrašą rasite čia. O dabar nieko nelaukusi apie multi priemonę "Warm nude".

 "Warm Nude"

Kaina apie 12

Skaitalai, iššviesintojas, bronzatas ir šešėliai, žodžiu viskas viename. Spalva "Warm Nude"- 12 Mažų kvadratėlių suskirstytų po 4 eilutes. Visos spalvos LABAI pigmentuotos ir LABAI malonios tekstūros(švelnūs beveik kremiški), reikia dažytis su "lengva" ranka, nes labai lengva padauginti. Spalvos turi metalinį atspalvį, todėl puikiai tinka šaltuoju metu, nors aš pati naudoju kiaurus metus:)Beje metalo atspalviai šį rudenį - žiemą madoje.

 

Taigi pirmoji eilutė turėtų būti skirta kaip iššviesintojas. Beje sumaišius pirmają eilutę gaunama spalva labai panaši į TheBALM Mary-Lou Manazer. 

 

 

Antroji skirta naudoti kaip skaistalus. Trys skirtingos rožinės, nuo šviesiausios iki ryškiausios. Kartais šią eilutę naudoju ir kaip iššviesintoją.

 

 

Trečią ir ketvirtą eilutę pataria naudoti kaip bronzerį. Rudenį labai gražiai atrodo naudojant kaip šešėlius, turi tokį nukritusių auksinių lapų atspalvį.

 (trečia eilutė)

 

(ketvirta eilutė)

Pakuotė

Atsidaro iš dvieų pusių, vienoje dažai, kitoje šepetėliai ir informacija su pasiūlymais kaip galima naudoti. Ateina su NAUDOJAMAIS šepetėliais ir pakankamai dideliu veidrodžiu norint pasidažyti.

Verdiktas

Man ji patinka, nes galima pasidažyti visą veidą, žinoma turi būti nuotaika blizgėjimui. Šauni priemonė, toms kurioms patinka blizgučiai :D. Matinių spalvų gerbėjoms geriau ieškoti ko nors kito...

***

Pudrinukė


Blogas http://pasipudruoknosyte.blogspot.lt/

Youtube grožio guru: apgaudinėja tave nuo 2009

$
0
0

Juokaujama, kad veido kontūravimas ir balinamoji dantų pasta tapo revoliucijų grožio industrijoje pabaiga. Ooo, kaip klydo šio anekdoto kūrėjai! Bene didžiausias perversmas įvyko vos prieš keletą metų ir perspjovė anuos abu šimteriopai: kalbu, žinoma, apie Youtube  grožio bendruomenės susikūrimą.

 Vos per gerą penkmetį video tinklaraštininkų (toliau – vlogerių) čiauškančių grožio, kosmetikos bei stiliaus temomis šiame socialiniame tinkle užderėjo daugiau nei grybų po gero lietaus. Kažkada ironiškai lepteltas „grožio guru“ epitetas dabar virto garbingu titulu bei daugybės vlogerių siekiamybe. Užsukę į Youtube socialinį tinklą rastumėte virš 180 tūkstančių grožio guru ir 1.8 milijonus jų video, kurie jau buvo peržiūrėti 45 bilijonus kartų. Nenustebinsiu: Youtube – pats populiariausias grožio informacijos šaltinis!

Visgi, čia cirkuliuojanti informacija – kiek kitokia nei įprasta. Realūs žmonės dalinasi realia patirtimi apie tikrąjį tušo, „suteiksiančio blakstienoms 5 kartus daugiau apimties“ efektyvumą. Grožio guru daugeliui tapo ne tik svarbiu patarėju renkantis ar sužinant karščiausias naujienas, bet neretai ir paskelbia galutinį „pirkti ar nepirkti?“ verdiktą. Na, o kai tarp internetinių visažo meistrų ir akimis bei ausimis klapsinčios auditorijos užsimezgė abipusis pasitikėjimo ryšys... į Youtube atkeliavo užsakomoji reklama.

Dusti, pavidole?

Kad nelabai. Tikrai nesu nusiteikusi nei prieš reklamą, nei prieš iš reklamos užsidirbančius vlogerius. Būčiau dvigubas hipokritas – juk pati pildau savo tinklaraščio puslapius, o eilinį rytą skubu atsisėsti prie darbo stalo reklamos agentūroje :) Užsakomoji reklama virtualiems grožio guru gali atnešti solidžias pajamas bei neįkainojamą galimybę savo laiką paskirti pačiai mėgstamiausiai veiklai, bet atima galimybę būti nuoširdžiam su žiūrovais. Problemą įžvelgiu tik vieną: kai pinigų poreikis priverčia reklamą nuslėpti.

Meluoja ir neraudonuoja

Youtube užsakomoji reklama – tai video, už kurio sukūrimą užsakovai vlogeriui sumoka sutartą sumą ir įgyja teisę redaguoti bei cenzūruoti patį grožio guru. Užsakomosios reklamos nereikėtų maišyti su kita grožio guru ir kosmetikos kampanijų bendravimo praktika: nemokamai atsiųstais produktais. Tai – šios industrijos standartas. Šiuo atveju video kūrėjui niekas nedraudžia būti atviram bei sąžiningam (na, o jei bando drausti, guru gali nesunkiai nusimuilinti). Užsakyto video atveju viskas primityviau: kas moka, pagal tą ir muzika groja. Užsakovai grožio guru atsirenka priekabiai: ne mažiau 10 000 Youtube kanalo prenumeratorių, bent 1 000 video peržiūrų per dieną ir jokių provokuojančių pasimaivymų prieš kamerą! Bet atitikę iškeltus kriterijus gali krykštauti iš laimės: dabar jie ne tik bus aprūpinti nemokamais produktais, bet ir sulauks piniginio atlygio už patį video sukūrimą!

Senas priežodis moko, kad skaičiuoti svetimų pinigų nedera. Drįsčiau senolių išmintį papildyti: skaičiuoti svetimų skatikų nedera, nebent jie į tą kišenę nubyrėjo tavo dėka. Mielosios! Jei esate aktyvios Youtube makiažo pamokų žiūrovės, galiu užtikrinti, jog dosniai patarimus dalinančioms vlogerėms atlyginimus uždirbote jūs! Rafinuotas melas Youtube ekrane, pasirodo, yra nepigi prekė.

Smalsu, kiek gi už jį galima tikėtis? Man irgi buvo įdomu :) Pasirodo, jog gana kuklų žiūrovų ratą turinčių vlogerių atlygis siekia apie 50 dolerių, o tos, kurių klausosi šimtai tūkstančių, už reklaminį įrašą nesibodi paprašyti ir 10 000 dolerių. Vieša paslaptis, jog bene garsiausia Youtube grožio guru Michelle Phan savo banko sąskaitą kasmet papildo 5 milijonais dolerių. Taip, perskaitėte teisingai. Meleonais.

O ko gi už pažertus pinigus tikimasi iš internetinių grožio ekspertų? Paklusnumo ir gebėjimo reklamą pateikti kuo natūraliau, o idealiu atveju – visai paslėpti. Visgi, Youtube taisyklės griežtai įsako vlogeriamsįspėti žiūrovus, jei ekrane mirgantis video yra užsakyta reklama. Netgi įžūliai reikalauja, kad būtų įvardintas užsakovas! Bet juk dosnią ranką ištiesusiai kosmetikos kampanijai tai mažų mažiausiai – nenaudinga. Tačiau Youtube naudojimo taisyklės, kaip ir visi geri įstatymų rinkiniai, turi spragų. Pasirodo, jog Youtube atstovai pamiršo (tyčia ar netyčia – šįkart nesigilinsime) įvardinti, ar apie video rėmėjus reikia pasakyti pačiame video. Pasigilinus paaiškėja, kad galima apsieiti šį faktą nurodžius komentarų skiltyje. Tyliai skaičiuojate, kiek žiūrovų atidžiai perskaito tą litaniją? Teisingai – beveik niekas.

Melagis melavo, per tiltą važiavo...

Užsakomoji reklama grožio guru atneša galimybę mėgstamą veiklą paversti karjera, o grožio produktų gamintojams leidžia savo produktus parodyti visai kitoje šviesoje. Abipusė nauda! Argi yra čia kas blogo? Tikrai taip. Kenčia kiekvienu vlogeriųžodžiu aklai pasitikintys žiūrovai... ir iki širdies gelmių sąžiningi grožio guru. Pastariesiems užsakomosios reklamos apgavystės kanda netgi skaudžiau! Nupirktomis grožio guru sapalionėmis patikėję žiūrovai blogiausiu atveju įsigys prastą prekę. Nusivylimas, aišku, didėja kartu su produkto kaina, bet c’est la vie. Netikęs produktas bus nutėkštas į šiukšliadėžę, o ereziją paskleidęs grožio guru – išjungtas visiems laikams. Tačiau apgauto žiūrovo nuoskauda neišgaruoja vos paspaudus mygtuką „unsubscribe“. Maga šį mygtuką paspausti ne tik apgaviko kanale, bet ir dar kitame, ir dar, ir dar... Juk visi tie grožio guru tokie, ar ne? Tikrai ne. Juk pirmieji apie užsakomąją reklamą bei auditorijos maustymą prakalbo patys Youtube vlogeriai! Na, tiksliau, to maustymo nepraktikuojantys. Būtent sąžiningieji guru dėl melo liūne įklimpusių kolegų ėmė prarasti ne tik auditoriją, bet ir pagarbą. Turbūt jau supratote: Youtube grožio guru sėkmė grįsta ne sukurtų video kiekiu ar jų peržiūrų skaičiumi – ją nulemia auditorijos tikėjimas pačiu tinklaraštininku. Trumpiau tariant, meluosi – toli nevažiuosi.

Tai apgaudinėja ar ne?

O kas čia žino. Visgi, yra keletas ženklų, jog grožio guru kabina makaronus:

  • Reklaminiai video pasirodo periodiškai.
  • Reklaminių video yra žymiai daugiau nei sukurtų nuoširdžiai.
  • Viename makiažo pamokos video naudojama per daug produktų (suprantu, kad menkai nusimanančiam gali būti sunku atskirti, bet rupūs miltai, 5 paakių maskuoklių vienu metu nereikia niekam!)
  • Video komentaro skiltyje parašoma konkreti nuoroda, kuria galima įsigyti ar gauti nuolaidą paminėtiems produktams. O vlogeris būtinai  priduria, kad pirktumėte tik per ją!
  • Grožio guru sukurtuose video nuolat minimos tų pačių gamintojų prekės.
  • Vlogeris apžvelgia jam neaktualius ir nereikalingusgaminius (natūraliai angeliško lygumo odą turintis grožio guru vargiai gali patarti, kuris aknės gydymui skirtas kremas – veiksmingiausias).
  • Tas pats produktas vienu metu įtraukiamas į daugybės grožio guru video.
  • Po tam tikro laiko vlogerio nuomonė apie kosmetikos produktą ar gamintoją drastiškai pasikeičia į blogąją pusę.

Daugiau įdomybių Facebook puslapyje!

Kalėdinių dovanų TOP 10

$
0
0

Ne už kalnų – kalėdinių dovanų karštinė, tad netrukus visi lyg išprotėję lakstys po parduotuves ir ieškos nupirkti kažką ypatingo – dovanų, kurios nustebintų, nudžiugintų mylimą žmogų. Artėjančiai kalėdinei įtampai sušvelninti siūlome išeitį – peržvelgti sudarytą populiariausių kalėdinių idėjų dešimtuką. Tai sąrašas tų grožio prekių, kurios dailiosios lyties atstovių itin mėgiamos vėsiuoju metų laiku. Tikrai neprašausite pro šalį ir nudžiuginsite kiekvieną šv. Kalėdoms išrinkę dovaną  (-ų) iš metų perkamiausių grožio priemonių dešimtuko! 

kaledu top 10

Taigi pradedame…

1. Nemanykite, kad dailiajai lyčiai rūpi tik veido ir kūno oda. Ne mažiau dėmesio ji skiria ir lūpoms. Švelnios, gražiai rausvos ir nešerpetojančios lūpos – kiekvienos moters siekiamybė, tad  lūpų balzamas– būtinas atributas moters kosmetinėje. Siūlome įsigyti aukščiausios kokybės, žavaus dizaino ir visame pasaulyje vertinamų Carmex ir  EOS lūpų balzamų. Jų sudėtyje nėra  jokių parabenų !

eos

Carmex  balzamai – tikras išsigelbėjimas sausoms, šerpetojančioms ir žaizdelių turinčioms lūpoms, o itin subtilaus dizaino ir įvairių kvapų  EOS balzamai džiugins savo savininkių lūpas ilgai išliekančiu drėkinamuoju efektu, vitaminu E, simondsijų aliejumi. Kalėdiniai padėkos bučiniai bus išties nepamirštami…

2.Įspūdingi plaukai – ne tik kokybiškų šampūnų, kondicionierių, balzamų, serumų ar kaukių rezultatas.  Plaukų šepečiai ir šukos taip pat turi didelės įtakos plaukų grožiui. Lietuvoje siūlomas itin platus plaukų šepečių asortimentas, todėl pirmiausia derėtų apsibrėžti, kokios paskirties grožio priemonę planuojate dovanoti per gražiausią metų šventę.

Jei norite ryškios ir  plaukus tausojančios dovanos, tuomet rinkitės prekės ženklų Dessata arba Tangle Teezer šukas. Jos ne tik tilps į kiekvienos moters rankinę, bet ir pasistengs, kad šlapių plaukų šukavimas nebeprimintų skausmingo proceso, o besiveliantys plaukai nebūtų pažeisti šukuojant. Tai puiki dovana ir toms, kurios mėgsta keliauti: šių prekės ženklų šukos kompaktiškos, neužima daug vietos, lengvos, be to, yra specialus šukų dantukus apsaugantis dangtelis.

tangle teezer

Sunkiai iššukuojami šlapi ir sausi plaukai, nemalonus pešimo jausmas… Šias problemas akimirksniu išspręstų natūralių (ir ne tik) šerelių plaukų šepečiai  Wet Brush . Šių šepečių magija – specialiai sukurti šereliai  IntelliFlex™ , kurie padės  pamiršti plaukų pešimo skausmą, išsišakojusių plaukų galiukų problemą.

Be plaukų džiovintuvo apseina reta moteris ir mergina, tad būtinas ne tik geras plaukų džiovintuvas, bet ir geras  plaukų džiovinimo šepetys . Vienas iš geriausių kalėdinių pasiūlymų  – Tangle Teezer, Elchim ar  Waterclouds kompanijų plaukų šepečiai, kurie sutrumpina plaukų džiovinimo laiką dėl savo specialaus dizaino ir ypatingos dangos, nepeša, nevelia ir nežaloja plaukų. Tokio šepečio savininkė tikrai džiaugsis   glotnesniais, minkštesniais ir neįelektrintais plaukais.

3. Kad dailiosios lyties atstovės itin rūpinasi plaukų grožiu, išduoda perkamiausių grožio prekių sąraše karaliaujančios plaukų puoselėjimo priemonės. Mūsų interneto parduotuvėje rasite kalėdinę dovaną net išrankiausiai moteriai ar merginai. Rinkitės iš daugiau kaip  200 šimtų plaukų grožį puoselėjančių priemonių!  Pasaulinį pripažinimą pelniusios plaukų grožiu besirūpinančios kompanijos (REF, L’Oréal Professionnel, Davines, Goldwell, Paul Mitchell, Macadamia, Wella SP, Matrix, Joico, TIGI ir kt.) siūlo įvairiausių plaukus puoselėjančių aliejų, serumų, kremų, purškiklių, ampulių. Tačiau prieš perkant nepamirškite išsiaiškinti, kokie gi būsimos kalėdinės dovanos savininkės plaukai. Šiurkštūs, chemiškai paveikti, besišakojantys, sausi, riebūs?.. Tai labai svarbu, jei nenorite išleisti pinigų vėjais ir nuvilti mylimosios.

4.Kérastase prekės ženklo turbūt nereikia pristatyti niekam. Kiekvienai moteriai ir merginai šis pavadinimas asocijuojasi su prabanga, kokybe ir naujausiais mokslo pasiekimais plaukų grožio srityje. Lietuvoje  siūloma daugiau nei 100 Kérastase plaukų priežiūros ir formavimo priemonių – nuo plaukų lako ir kaukių. Šis prekės ženklas turi ką pasiūlyti įvairiausių plaukų savininkėms. Net ir toms, kurių galvos oda turi ypatingų poreikių. Beje, jei manote, kad šios liaupsės, skirtos Kérastase, yra tik rinkodaros triukas, lūkesčių nepateisinanti reklama, – klystate. Visame pasaulyje Kérastaseprodukcija siūloma tik prabangiuose grožio salonuose ir ją naudoja tik geriausi pasaulio kirpėjai.  Argi tai ne puikus sumanymas maloniai nustebinti moterį šv. Kalėdų rytą?..

5. Jei per Kalėdas mylimąją norite šokiruoti (gerąja prasme) ar atimti jai žadą, tuomet jums paminėsime tik tris raides – GHD . Šio prekės ženklo įkūrėjai sukėlė tikrą revoliuciją  plaukų formavimo priemonių GHD produkciją naudoja dainininkių  Rihannos ir  Katy Perry plaukų stilistai, be jų neįsivaizduojamas  Victoria’s Secret  angelų grožis. E lektroninės parduotuvės ir geriausi salonai siūlo šio prabangaus prekės ženklo džiovintuvų, plaukų tiesinimo, sukimo žnyplių, lakų putų, šukų… Taip, kainos šių grožio priemonių išties nemažos, bet, patikėkite, padovanosite moteriai išties ypatingą dovaną – labai  kokybišką, ilgametę, plaukus tausojančią ir padedančią suformuoti fantastišką šukuoseną.

ghd

Viewing all 445 articles
Browse latest View live